Препоръчайте ми прахосмукачка

  • 8 099
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Най-неочаквано прахосмукачката ми Bosch ме изостави  Cry!А е само на 4.6 години.Може би има шанс да се оправи,но не съм сигурна...
Затова взех да се замислям за нова.Поразрових темите назад,прочетох за такива с воден филтър и хепа филтър.Май не съм в час с новостите,но просто не мислех да я сменям тази скоро, поне този разход да спестя,но не съм познала.
Препоръчайте ми вид и марка,от които сте доволни,спешно е!Само да вметна,че 2000 евро за Rainbow няма да дам.
Благодаря! Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 380
за съжаление на мога да ти препоръчам, но със сигурност недей да купуваш тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09000571

# 2
  • Мнения: 22 343
Нашата прахосмукачка е LG, отгоре също пише Turbo Alfa. Купувана е сигурно преди 7-8години но не е мръднала. Не мога да кажа точно какъв модел е, трябва да ровя в гаранцията. Но сега естествено има много по-нови модели.
Определено сме доволни, тъй като и предишната беше от тази марка и също изкара доста дълго време. А сега е в баба ми и продължават да си я ползват. )))

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
А какво предствалява HEPA филтъра?

# 4
  • Мнения: 4 970
Не разбрах дали търсиш прахосмука4ка с разните му филтри, но ако  ти трябва обиновена прахосмука4ка, бих ти препоръ4ала Самсунг Peace.Имам такава  ве4е 4 години и я ползвам безотказно. И на дизайн ми харесва Grinning.С метални телескопи4ни тръби, Допълнителен филтър( туистър система), която събира боклуците в една пластмасова кутия , преди да достигне постоянната торба.Управляват се оборотите плавно от дръжката.Не съм сигурна какъв то4но е моя модел , но на външен вид е такава http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=00001604.Цената беше 100 и няколко лева.

# 5
  • Мнения: 2 922
А какво предствалява HEPA филтъра?

ХЕПА филтър е един допълнителен филтър (в задната част на прахосмукачата), който пречиства допълнително и най-малките прашинки, може да се капне ароматизатор на него. Продават се резервни.
Ние си купихме прахосмукачка Филипс с такъв филтър - страшно съм доволна, чисти прекрасно, няма торбички, което е голямо улеснение.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря на всички включили се!Без да знам какво сте писали харесахме модела посочен от baby_doll и от 3 часа съм горд собственик на ето този модел http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020269.
Дано остана горда до край от избора си,а да не съжалявам за него!
На първо четене мога да кажа,че е доста безшумна и много хубаво чисти килимите /има специална приставка за тях/,а колко прах събра не е истина при положение,че не съм си занемарила къщата...
По-нататък ще дам отзиви,ако някой го интересува!

# 7
  • Мнения: 2 922
а колко прах събра не е истина при положение,че не съм си занемарила къщата...

И аз бях изумена от това, когато изчистих с нея за първи път  Rolling Eyes
Честито   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря! Hug
Ентусиазирана от новата придобивка се юрнах да чистя,по-точно да мина с прахосмукачката. И нещо гордостта ми взе да се изпарява.
При работа ми се струва,че много се нагрява,сега се чудя дали и няма нещо.Като я купувахме ни уверяваха,че нама смисъл да я пробваме и всичко и е наред и трудно ще се прибере.Сега се питам защо ли  newsm78?
baby_doll при теб има ли го този момент?

# 9
  • Мнения: 2 922
Не съм забелязала  Thinking Като я купувахме я пробвахме в магазина.
Днес малко по-късно ще чистя и после ще пиша.

# 10
  • Мнения: 1 269
Благодаря на всички включили се!Без да знам какво сте писали харесахме модела посочен от baby_doll и от 3 часа съм горд собственик на ето този модел http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020269.
Дано остана горда до край от избора си,а да не съжалявам за него!
На първо четене мога да кажа,че е доста безшумна и много хубаво чисти килимите /има специална приставка за тях/,а колко прах събра не е истина при положение,че не съм си занемарила къщата...
По-нататък ще дам отзиви,ако някой го интересува!

Честито! Аз също ще купувам прахосмукачка и следя подобни теми с интерес! Не ми се занимава вече с торбички, но и не искам перяща. В момента у нас е на майка ми Електролукса перяща. Голямо премеждие е докато и сглобя всичките маркучи и др. части. После при почистването пак е голяма хамалогия.

# 11
  • Мнения: 29
Благодаря! Hug
Ентусиазирана от новата придобивка се юрнах да чистя,по-точно да мина с прахосмукачката. И нещо гордостта ми взе да се изпарява.
При работа ми се струва,че много се нагрява,сега се чудя дали и няма нещо.Като я купувахме ни уверяваха,че нама смисъл да я пробваме и всичко и е наред и трудно ще се прибере.Сега се питам защо ли  newsm78?
baby_doll при теб има ли го този момент?
Всички прахосмукачки на този принцип загряват доста бързо и е необходимо да се изключват периодично за да се охладят.В противен случай,  изключва вътршна защита, ако тази има такава. В ръководството за работа сигурно пише за това.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря,но няма кой да чете...след обед ще взема ръководствово да попрочета.
Дори мислех вееч да се обадя в сервиза,но реших преди това да изчистя малко,но по стечение на обстоятелствата я спирам за малко и така.
Иначе ако не е насочена към мен не и усещам топлината.

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
запис за темата.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
И моята умря безславно миналата седмица, след като чистихме с нея прах от шпакловка Blush Милата...Беше Зелмер, съвсем обикновена, но беше оса Twisted Evil
Пак купихме Зелмер, само че по нов модел, с воден и хепа филтър. Много хубаво чисти и е с добра мощност. Действително след водния филтър чистотата на въздуха е съвсем различна, вижда се с просто око на пряка слънчева светлина. Единствената ми забележка е почистването на контейнера след това...егати мизерията Sick
Искам да питам какъв ароматизатор купувате за хепа филтъра? Искам и аз!!!

Общи условия

Активация на акаунт