Цикъл има, цикъл няма, цикъл не спира - вече ме е страх

  • 3 814
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
предисторията - цикъл преди бременност - железен, винаги на 23 дни, бременност, цикъл след бременност - 2 години през 2-3 месеца, цикъл сега - не спира от 10 дена, мръсно кафяво, не много силно, без болки, без нищо. Освен това - несваляеми килограми не зависимо от глад, спорт, диети - нищо не помага. Гинеколога не открива проблем, кръвна картина урина и тн - перфектни.....остана май ендокринолог, но толкова ме е страх......все към един такъв момент - изрязване на всичко отдолу ми отиват мислите, таз за това, освен, че ще посетя 3 вида лекари в понеделник, искам и вашето мнение - нарушаване на щитовидната, рак, какво.....мамка му на 26 години съм, не е честно една бременност да ме направи половин жена, пък и тепърва мисля още да раждам. Стискайте палци Praynig

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ей, не си поставяй сама диагнози! И то такива  Wink

Сигурна ли си в гинеколога? Искала ли си и друго мнение от АГ - специалист?
Иначе консултацията с ендокринолог май наистина е задължителна в твоя случай.

Стискам палци скоро да откриете проблема, да е нещо леко и бързо да се оправи!

И да пишеш в понеделник как е минало. Успех!

# 2
  • Мнения: 3 453
Изследвай репродуктивните хормони!
За целта намери специалист гинеколог-ендокринолог. Щитовидната жлеза също.
Този твой гинеколог задължително го смени! Само с кръвна картина и урина не се откриват проблеми!
Успех!   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 195
Ами човек каза, че от тук натаък, ме поема ендокринолог, че нещата не са в неговата компетенция, той е лекаря, накойто безрезервно се доверявам, имайки в предвид, че благодарение на неговата преценка и аз и детето сме живи. Но каза, че ми няма нищо гинекологично - няма кисти, няма инфекции, няма гъбички, нямам ми нищо, изледвам и пролактина, да не би да има нещо от него - не, всичко в норми, и сега отивам на ендокринолог..ама с този тип лекари аз все едни черни мисли свързам...та ми се реве. а и сега сметнах, че всъщност ми тече от 15 дена......не не нормално..

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, 15 дни не е нормално.
Но не пречи да потърсиш и второ АГ - мнение. Ей така, за всеки случай.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Ми не е нормално, разбира се!!! Отивай на друг лекар! Как ще имаш кървене 15 дни и лекарят не открива проблем. Ултразвук прави ли ти? Откъде си? Ако си от София те съветвам с или без направление да идеш при някой лекар в 5-та градска. При който и да идеш там няма да сбъркаш...

# 6
  • Мнения: 4 700
Отиди на гинеколог да видиШ zаЩо не ти спира. А след това тичай на ендокринолог. АЗ ходя по 4 пъти в годината на ендокринолог, няма от каво да се притесняваШ. Ще ти иzследва хормоните и Ще види дали са наред. Ако има неЩо, Ще ти наzначи най вероятно медикаментоzно лечение, което Ще ти вкара хормоните в норма. Успех и не чакай.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 195
Не обясних правилно, лекаря, не откри гинекологичен проблем, преди 3 месеца, когато не ми беше идвал близо 3 месеца, сега не знае, че 15-ти ден ми тече - в понеделник ще узнае, според него, само ендокринолог може дами помогне. Тогава ме гледа на ултразвук, няма кисти, няма нищо. Бях пила 6 месеца логест, да с него ми идваше навреме, в момента в който го спрях - пауза почти 3 месеца, дойде ми, и сега, две седмици по късно като почна - та с днешна дата 15-ти ден Cry

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За да не ти идва 3 месеца явно има проблем.
Може би нещо хормоните са се разбутали.
Другият вариант е ако спазваш драстична диета, особено ако изключва месото.

Общи условия

Активация на акаунт