с деца на гурбетлък???

  • 681
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Майки в чужденеция,
Здравейте!
Искам да избягам от тук и да ида някъде далече където няма да ме намери никой, освен ако наистина не ме обича много.
Ще ви разкажа накратко за да не се чудите ако не разберете какво точно искам и питам.
Имам си мъжле с което много се обичахме...предполагам и сега но вече не го чувствам и не му вярвам. Всичко стана много бързо при нас. Бяхме три месеца в Германия  и си казахме:"ясна ни е ситуацията щом се харесваме ще се женим като се върнем". Речено сторено! Родата нема време да ни разубеди avascript:void(0);
Very Happy Забременях... после пак и всичко ни дойде на куп еле пък на мъжа ми. Аз няма къде да ходя и си се оправям с децата но на него като му идва в повече... и си намира начини на разтуха, за което го разбирам. Напоследък обаче вече съвсем не се прибира в къщи ,говори ми обидни неща и куп неща който не искам да пиша за да не говоря хули срещу мъжа си щото един ден ако "Дай Боже" той си ме заобича пак бих се чувствала гадно.
Пари засега дава, но е толкова емоционален и непредвидим че незнам какво да очаквам. Не ми се стои така унизително ми е и се чувствам прецакана. Няма при кого да ида защото само ще съм в тежест с две деца а след много размисли и кроежи стигнах до заключение че сама ще го закъсам много яко.
Та въпросът ми е: имам ли реални шансове да си намеря работа в чужбина и да бъда с децата си щото не си ги давам на никой пък и да искам няма на кого даже временно.
Нямам идея в коя страна. Сега обмислям. Това е началото на една голяма промяна в живота ми.
Не търся съжаление!!! Не!не! не!
Събирам информация тъй като нямам познати извън Б-я и хич идея си нямам от къде да подхвана
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 199
Здравей Данди,
Първо трябва да разбереш дали мъжът ти ще даде разрешение да изведеш децата извън България, защото в противен случай изобщо няма смисъл да мислиш за чужбина.

# 2
  • Мнения: 5 183
Да, без подписа на татито НЯМА мърдане, ако ще да е тийнейджър, който ясно заявява, 4е иска да върви с майка си

# 3
  • Мнения: 1 393
Мисля, че има няколко майки с подобен на твоя опит в Родители, отглеждащи сами децата си;
те биха могли да ти помогнат много повече с конкретни предложения и съвети.

Успех и късмет ти желая.   bouquet

# 4
  • Мнения: 9
Аха! Това с подписа не ми хареса. Аз искам да изчезна, току виж внезапната ни загуба го потикне към ммисли  дали всъшност ни обича.
Ок ще проверя както ме посъветвахте в "Родители отглеждащи сами децата си"
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт