Как е при вас любовта?

  • 1 749
  • 26
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 314
Не знам при вас как е ,но аз вече се отчаях ,че ще намеря някой който да ме приеме мен и детето. Май нещо не ми върви с мъжете. В момента имам връзка ,която поддържам само и само да не съм сама ,но не е това което трябва да е .Ако знаете колко много се старая за всичко ,но просто не се получава-или е само за секс ,или е чисто приятелство без тръпка ,или не приема детето и т.н.Може би е от възрастта-вече съм на 36 и сигурно съм изтървала последния влак...Понякога си представям бъдещето, когато детето се отдели и от това ми става още по тежко ,направо се плаша.Няма ден, в който да не се разплача за късмета си .Това от което се плашех най-много ,а именно самотата , ми се случи...Само работата ме спасява ...Моите колеги обожават уикендите ,а пък аз се "вкисвам " всяка неделя ,всяка съботна вечер...Имам приятелки ,с които мога да споделя, но те са семейни, затова ви казвам всичко това ,мисля че вие ще ме разберете най добре.

# 1
  • Мнения: 9 990
мда, разбирам те...
при мен също хич я няма, минах 30-те, ама съм и с две деца/ едното още бебе/
Ни мога да излезна вечер-да се поотъркам в някой дет се вика, ни да го поканя този някой вкъщи-сред памперси и шишета.Сама.Ти поне имаш някой за нещо си там от време на време. Hug

# 2
  • Мнения: 451
и аз те разбирам Tired
в същата ситуация съм,на същите години и със същите мисли Thinking
но вече май съм на фаза примирение Crossing Arms
да са ни живи и здрави децата,и ние ,да им понагаме,а на другото "майната му"....тежко е,знам
 Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 193
След цели 4 год. аз пък взех че се влюбих Embarassed ShockedЛошото е че обекта на моето внимание засега само ме  Shockedзяпа без да се осмели на друго,ама че не се усеща Twisted Evil Grinning
Дори и нищо да не стане,аз се успокоявам с мисълта,че по този начин се чувствам жива,най-после не ми е безразлично,най-после пак имам мечти  bouquet
(ама тайничко мноооого искам да изживея една бурна и страстна връзка без обвързване)

# 4
  • Мнения: 2 863
Не бива да плачеш за късмета си. Това ли е най-лошото, което може да се случи на човек, вярваш ли че да си сам е най-тежката и трудна съдба... Защото, ако плачеш за късмета си, значи отговора ти на всички тези въпроси е ДА....
На 36 едва ли си изтървала последния влак( че аз родих на 38 Mr. Green)... много примиренчески и самосъжалително разсъждаваш.... Намери си занимание, отделяй време за детето си и времето през уикендите не само ще започне да ти харесва, но и няма да ти стига  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
На въпроса - Благодаря - добре.  Mr. Green

На 36 си - омъжена, родила дете, развела се... С две думи си изпълнила дълга си към обществото от тук насетне ти остава само "живяла щастливо". Вместо да търсиш някой да те "приеме", че и детето да "приеме" защо не промениш малко желанията си?

Има мъже за приятели - чудесно - като ти се прище приятел само обаждаш се на такъв.
Има мъже за секс - прекрасно - като ти се прави секс виждаш се с такъв.

През другото време общувай с детето си, защото ако имаш мъж в къщатата едва ли ще можеш да му отделяш толкова време колкото сега би могла.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 732
Как съм с любовта ли?
Ми никак - няма такава.
Не мисля и скоро да има.

Ако питаш пък за секса - пак така.
Няма такъв.

В тази връзка дали да не се огледам за някоя играчка по шоповете?  Thinking
Хем не говори, хем няма да те нарани емоционално, хем болести не пренася  Mr. Green
Чиста работа, ей!  Mr. Green
Пък и не кръшка, само твоя си е.  Mr. Green
Така.  Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493

В тази връзка дали да не се огледам за някоя играчка по шоповете?  Thinking
Хем не говори, хем няма да те нарани емоционално, хем болести не пренася  Mr. Green
Чиста работа, ей!  Mr. Green
Пък и не кръшка, само твоя си е.  Mr. Green
Така.  Crossing Arms

Мога да добавя още плюсове - претенции към теб няма - само батериите от време на време ще сменяш;
Няма емоционално обвързване - няма болка при раздялата /а можеш даси купиш нова без да се разделяш със старата Wink/;
Няма да има ревност - можеш и други да ползваш /без обяснения и притеснения/ Twisted Evil

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мда, разбирам те...
при мен също хич я няма, минах 30-те, ама съм и с две деца/ едното още бебе/
Ни мога да излезна вечер-да се поотъркам в някой дет се вика, ни да го поканя този някой вкъщи-сред памперси и шишета.Сама.Ти поне имаш някой за нещо си там от време на време. Hug

мила Пенелопа, извини ме но се засмях като видях поста ти - не с лошо - сега ще обясня
аз родих преди почти година и уж имам мъж - но с двете деца не ми остава време за мене си камо ли да излезна някъде и дори с мъжа си не се виждаме - вечер той къпе едното, аз др - докато единия вечеря др пази децата да не би "големия" батко да удуши бебето или да го смачка...
та прощавай, но няма как да стане от родилния дом - и на купони
имай търпение - още повече че ти писа, че вече имаш обожател!

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Моник, любовта е странно нещо
нямам много опит - имала съм малко връзки - 2 преди брака и 4-5 суек контакта за по една нощ
нямам опит, но имам наблюдение над себе си - в нас е програмирано какви хора ни привличат
и ако имаме късмета да харесваме лоши момчета - тежко ни и горко
и още нещо - не те познавам и в никакъв случай със следното не искам да те обидя - но дали наистина мъжете до теп напр както казваш "не при4мат детето ти"? или може би на теб така ти се струва и уплашена да не пострада детето - което е напълно естествено - да избягваш преди да видиш как стоят нещата?
в повечето семейства особено с по-големи деца родителите и децата се карат...може да ти сеструва, че мъжа отсреща не приема твоето дете, и да не му даваш шанс и време да го приеме в действителност?

а иначе - мисля си, че възрастта е без значение
моя мъж залитна по мадама с две деца и по-възрастна от мен.....може би красива, ама това май не е всичко...
та мисълта ми е - възрастта не е критерий далри си изпуснала влака или не - според мен е важното поне да го гониш или пък търпеливо да го чакаш влака да спре и на твоята гара - въпроса е кое ти подхожда на нагласата повече

и още нещо - човек и с брак често се чувства самотен - въпрос на вътрешна настройка е в много от случаите
просто като се разелим - забравяме колко трудно и тежко ни е било с някой и помним предимно хубавите момети...

# 10
  • на морето
  • Мнения: 314
Абе явно не съм само аз в такова положение.Каквото е речено ще се спучи...Ами я да взема да си спретна едно здраво чистене и местене на мебелите в къщи, та поне ми светне малко!!!

# 11
  • Мнения: 515
При мен дойде неочаквано,ж един ужасно тежък за мен момент,не съм я искала и не съм я търсила.Просто се случи и сега съм много обичана и щастлива и аз и децата ми.Срешнах човек ,който  нищо не искаше от мен освен да го обичам .Борих се почти година и половина с това ,да не се влюба ,да се държа на разтояние,но неуспях.Направи ме най-щастливата жена на света,надявам се и аз да му отвърна с същото .Така на 33 г с две деца на 11 и на 9 ,срешнах най-силната си любов и разбрах какво е да си обичан  Peace

# 12
  • Мнения: 9 990
мда, разбирам те...
при мен също хич я няма, минах 30-те, ама съм и с две деца/ едното още бебе/
Ни мога да излезна вечер-да се поотъркам в някой дет се вика, ни да го поканя този някой вкъщи-сред памперси и шишета.Сама.Ти поне имаш някой за нещо си там от време на време. Hug

мила Пенелопа, извини ме но се засмях като видях поста ти - не с лошо - сега ще обясня
аз родих преди почти година и уж имам мъж - но с двете деца не ми остава време за мене си камо ли да излезна някъде и дори с мъжа си не се виждаме - вечер той къпе едното, аз др - докато единия вечеря др пази децата да не би "големия" батко да удуши бебето или да го смачка...
та прощавай, но няма как да стане от родилния дом - и на купони
имай търпение - още повече че ти писа, че вече имаш обожател!

Хм, този обожател ме гони от години-гнуууус-женен, с дете...не бих се намесила в семейство... SickНе бих очаквала от подобна връзка каквото и да било-даже гол секс-мерси, не съм толкова изпаднала.Пък аз време за себе си намирам, обичам да съм с маникюр, обичам да се чувствам добре в кожата си, свалих си килата, старая се да не се занемарявам.Все пак след няколко месеца се връщам на работа. CrazyИ всъщност-единствената причина, поради която не мога да се 'отъркам' в някой свободен е това, че вечер не мога с две деца да търся такъв по барове и заведения, в компании и въобще-срещи, срещи, и пак срещи.Децата няма на кой да оставя.А и друго-официално не съм разведена още, та-никой не би се занимавал с омъжена с деца.И така-статута ми е един никакъв, в нищото, ни свободна, ни ангажирана.

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 20:14 от пенелопа

# 13
  • Мнения: 1 425
...А и друго-официално не съм разведена още, та-никой не би се занимавал с омъжена с деца...
Някои жени това че мъжа е женен с деца не ги спира - има и такива мъже.

# 14
  • Мнения: 9 990
Ми аз казах-никога не бих се намесила в семейство.Гнусно ми е.Имала съм много адмирации от женени екземпляри, но ми е-бляк... SickНе бих се поддала на подобни, не съм го сторила до сега, камо ли вбъдеще.Аз съм майка, жена, която е чакала съпруга си вечер, как би се чувствала друга жена, чакаща мъжа си така.Какво бих получила от подобен екземляр като бъдеще-нищо-така че-няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт