Отговори
  • Мнения: 230
Мисля, че не са ми превели от социалните парите за майчинството за този месец. Бебето е точно на 6 месеца. Бях чула от някъде, че след 6-тия месец трябва отнова да се подават документите за майчинство, иначе нямало да се изплащат. Вярно ли е това или просто е станала друга грешка? Какво се прави, ако не пристигнат парите по банковата сметка?
Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз лично нищо не съм подавала, а и от фирмата в която работя не са ми искали нищо. Само като родих им изпратих копие от акта за раждане на детето. Мисля си, че ако е трябвало да се подават някакви документи все ще е трябвало да ги подпиша и щях да разбера. Но аз съм от завареното положение със 160-те лева... сега може нещо ново да са измислили.

# 2
  • Мнения: 864
Не.Вече подаваш документи след 1 година.

# 3
  • Мнения: 230
Благодаря ви момичета. В понеделник ще се обадя да видя защо ми се бавят паричките. Лека вечер!

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Не.Вече подаваш документи след 1 година.

Така е.

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Най - вероятно забавянето е при социалните, дай им малко жега  Wink
Подаването на документи е веднъж годишно.

# 6
  • Мнения: 4 496
Мен ме накараха да подпиша документ,че ще продължа да съм в болнични,и че още няма да се връщам на работа. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 483
Не.Вече подаваш документи след 1 година.

 Peace

# 8
  • Мнения: 1 483
Мен ме накараха да подпиша документ,че ще продължа да съм в болнични,и че още няма да се връщам на работа. newsm78

Това пък какво значи? newsm78

# 9
  • Мнения: 4 496
Имах предвид "майчински", а не болнични. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт