Може ли да се свали тестостерон с Ясмин?

  • 599
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 898
Може ли някой да ми каже дали с ЯСМИН мога да се надявам да сваля тестостерон - 2.89 nmol.
Да знам че лекарството в случая е Диане, но него не искам да го пия по разни причини.

# 1
  • Мнения: 2 423
Аз миналото лято пих Ясмин за да махна кисти не стана/ не се махнаха/ тестостерон ми беше в норма и не мръдна през двато месеца искам да кажа, че не ми повлия доктора ти на какво мнение е?

# 2
  • Мнения: 898
Аз миналото лято пих Ясмин за да махна кисти не стана/ не се махнаха/ тестостерон ми беше в норма и не мръдна през двато месеца искам да кажа, че не ми повлия доктора ти на какво мнение е?

Доктора ми е на мнение че трябва да пия доживот това Диане или за в бъдеще като напреднат годините някаква друга хормонозаместителна терапия. И не само един доктор ами много доктори.

Но Диането обърква още повече нещата, кара мъжките хормони рязко да скачат или да се понижават взависимост от това дали го пия или го спирам. За това знам че Ясмина има по слабо антиандрогенно действие от Диането. И вместо да се тъпча години наред с Диането поне от моя гледна точка е по добре да се тъпча с Ясмин. Но не мога да открия тук много мнения до колко Ясмин има или няма антиандрогенно действие.

Общи условия

Активация на акаунт