За термометрите

  • 1 221
  • 29
  •   1
Отговори
  • Троян
  • Мнения: 141
Искам да попитам за термометрите.Мисля да си купя дигитален термометър за бъдещият бебчо,но съм чувала ,че не винаги отчитат вярно,вие на какво мнение сте?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Нашият е живачен и нямам никакви оплаквания!

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Имам дигитален термометър от доста години. Никога не ми е отчитал с разлика от живачния ( понякога при съмнения съм мерила и с живачен). Не е марков, но съм много доволна от него.

# 3
  • Мнения: 1 321
И аз съм с дигитален и за сега ми върши хубава работа. Peace

# 4
  • Троян
  • Мнения: 141
Мен ме страх малко от живачният ,да не се счупи и да нараня бебчо.

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 726
дигиталните обикновено бъркат като им се поизтощят батерите, но са несавнимо по-удобни за децата. Аз имам и обикновен дигитален, и инфрачервен за ухо- страхотна работа върши.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Имам и дигитален и живачен- педиатричния на Чико. Главно използвам дигиталния, ако нещо ме съмнява резултата, проверявам и с живачния. Един- два пъти да е имало разминавания, общо взето съм доволна.

# 7
  • Мнения: 2 019
И аз съм с дигитален и за сега ми върши хубава работа. Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 526
Имам дигитален термометър,обикновен е,не някакъв марков,и ми отчита съвсем точно.С живачния се разделих доста отдавна.

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имам дигитален термометър от доста години. Никога не ми е отчитал с разлика от живачния ( понякога при съмнения съм мерила и с живачен). Не е марков, но съм много доволна от него.

 Peace

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз ползвам живачен. От дигиталния Чико не съм доволна много.

Ето и още по темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182916.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170504.0

# 11
  • Мнения: 941
аз имам дигитален, сега си купих за новото бебе и биберон, онзи ден се тествах с двата, показаха еднакви резултати, дигиталния и живачния ми мерят еднакво, явно няма разлика, доволна съм  и от трите варианта, но бибата мисля ще е най удобна,

# 12
  • Мнения: 1 183
И аз съм с дигитален и за сега ми върши хубава работа. Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 814
 И ние сме с дигитален термометър от доста отдавна. Не мога да си представя как ще удържа малкия цели 5 мин. с живачния термометър докато измери температурата.

# 14
  • Мнения: 492
Ползвам дигиталин на Chicco. Малко е скъпичък, но не ми е давал отклонения и мери температурата за около 10-20 секунди. Доста по-удобен е от живачния, защото с него чакането е много. Ти сама реши какъв да вземеш, но дано не ти се налага да го използваш често.

Общи условия

Активация на акаунт