Интериорни врати на фирма Перфекта Варна ?

  • 4 935
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Здравейте , търся мнения за интериорните врати  на фирма Перфекта във Варна.Качествени ли са ,спазват ли сроковете за изработка?
И всякаква друга информация, която може да ми помогне в избора на врати.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
 Помощ!!! Търся инфо за врати тип хармоника, че го закъсахме се една врата, която съпругът ми упорито не искаше да обърне или смени и сега  Confused Разбиване отново нееее #2gunfire

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Къде е офисът на Перфекта, да отида и да видя какво произвеждат и как, че се вълнувам?
В сходна тема за друг град имаше линк за Кнауф, някой знае ли къде мога да видя мостри?

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
БРей, съвсем приличен сайт, имат фотос, изглежда привлекателно. Ще попитам дали изработват плъзгащи се врати и ще ги призная. Благодаря! Hug

# 5
  • Мнения: 3 211
питаш само за Перфекта или и за други фирми?
нашите врати са на фирма "Дорис" и са страхотни

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Понеже така, както я искам, стъклар и дърводелец не искат да ми направят, трябва ми специализирана фирма. Вери, сподели адрес на Дорис, може и на ЛС. Благодарим!  Hug
Извинете ме.  Blush

# 7
  • Мнения: 446
Краставице, "Дорис" са на "Марин Дринов" точно под Мед.университет. "Перфекта" са в новия блок на Дубровник, вдясно от заведенията, входът е на нещо като тераса. Ходила съм, вратите изглеждат много добре изработени, обаче са им много груби профилите, с които фиксират стъклата.
Моля, дайте мнения за други фирми във Варна, дето да предлагат красиви интериорни врати с естествен фурнир, и да не струват по 1500 евро едната.

# 8
  • Мнения: 174
Нашите си ги поръчахме от една фирма срещу Музея до Общината, до сладкарница Еделвайс. МДФ с естествен фурнир, 320 лв, като допълнително се плаща още около 30-40лв за панти, брави и т.н. Засега съм доволна, но ги имаме от месец.

Общи условия

Активация на акаунт