Torbichki za sahranenie na karma Avent

  • 1 057
  • 16
  •   1
Отговори
Mamcheta,kakvo shte kajete za torbichkite za karma Avent.Polzvam gi redovno i sam mnogo dovolna.Znaete li druga firma,koqto da ima takiva torbichki?

# 1
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
И аз съм доволна, ама честно след толкова време употреба още не съм сигурна как точно се слага тая мити щипка - има ли някакъв определен начин на слагане? Embarassed  Embarassed  Аз си ги слагам точно както ми падне....

# 2
Az sashto q slagam na magiq,no mislq che nqma nqkakav osoben nachin,prosti se zasgtipva malko sled kraq na kolichestvoto mlqko.Ti zamrazqvash li q ili q darjish v hladilnik

# 3
  • Мнения: 7 106
Аз също ползвах торбичките на Авент за замразяване на кърма, но ги защипвах с кламер, защото във Видин не можах да намеря щипки.Мисля, че имаше на още една фирма подобни торбички, една мама (SZA  ако не се лъжа) беше писала за тях, но за съжаление не си спомням на коя фирма бяха.Дано види темата и се включи с повече инфо.

# 4
  • Мнения: 4 187
И аз съм доволна от тях! А щипките и аз незнам дали ги слагам както трябва! Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: joanavalcheva
Mamcheta,kakvo shte kajete za torbichkite za karma Avent.Polzvam gi redovno i sam mnogo dovolna.Znaete li druga firma,koqto da ima takiva torbichki?

Аз също ги ползвах.Защипвах с кламер или връзвах с ластик.
За друга фирма незнам.Но защо ти е? Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: joanavalcheva
Az sashto q slagam na magiq,no mislq che nqma nqkakav osoben nachin,prosti se zasgtipva malko sled kraq na kolichestvoto mlqko.Ti zamrazqvash li q ili q darjish v hladilnik


 Съхранявах я в камерата.Там има трайност 3 месеца.А иначе ,след като се изцедях ,я събирах и съхранявах около 12 часа в хладилника- не повече!Тоест последното цедене към 22,00 часа ,събирах със изцеденото в 10,00 сутринта и замразявах.Поне аз така правех...
Нека и другите споделят. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 629
И аз съм доволна от тези торбички. Затварям ги с ластиче

# 8
  • Мнения: 516
И аз ползвам въпросните торби4ки.4естно казано, несън 4увала и не съм виждала да се предлагат други на пазара.Щипките на Авент са напълно заменяеми и с други пособия,както са изредили по-горе мамите Simple Smile
Когато съм замразявала мляко до 24 4аса в хладилника,не съм ползвала торби4ки ,а ползвах едно от шишетата на бебо.
Естествено,при направата на запаси от кърма,използвам торби4ките и ги слагам в отделната камера със срок до 3 м.
...
...
Напоследак не ми се налага да складирам мляко,но имам доста от торби4ките.От скоро се захранваме и ми е хрумнало,4е мога да ги ползвам за замразяване на пасирани зелен4уци, плодове и месо ,защото много добре ще се вижда грамажът им в стерилизираните опаковки ..като на принципа да замразяваш във форми4ки за лет.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами бях чела за торбички май на Бейби Нова, или нещо с Бейби в името Simple Smile . Точно SZA беше казала, че на цена са същите, но май събирали повече мляко в тях.

# 10
  • Мнения: 3 550
Аз разбрах, че вече спират да произвеждат торбички, а минават на чашки с похлупак. Ще са съвместими с помпите. Може би така ще е по-лесно, ама трябва да внимаваме да не загубим похлупаците, че трудно ще намерим заместител.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Steisi
Аз разбрах, че вече спират да произвеждат торбички, а минават на чашки с похлупак. Ще са съвместими с помпите. Може би така ще е по-лесно, ама трябва да внимаваме да не загубим похлупаците, че трудно ще намерим заместител.


Гледах ги тези чашки с капаче. Като идея не са лоши, само че имат малко недостатъци - самата чашка може да се ползва не повече от 4 пъти (да се стерилизира) тъй като се деформирал винта и гърлото им. А също са и доста по - скъпи - 10 чашки са към 18 - 20 лв  Shocked Иначе наистина са съвместими с всичко останало на Авент

# 12
  • Мнения: 6 243
напоследък замразявам в малките бурканчета от пюрета Хип - но за кратко време - от петък за понеделник, например.

Иначе торбичките Авент ги затварях с кламер, а преди това - с тиксо

# 13
  • Мнения: 3 379
Baby Nova също имат и са по-удобни в интерес на истината, защото самата торбичка има едни телчета, с които се затваря и не трабвят специални щипки. Цената им е същата, даже май са малко по-евтини.

Аз също ползвам Авент най-вече, защото само тях ги има в магазина, в който най-често пазарувам. Baby Nova ги има в магазините на Неделчев (май и те се казват Baby Nova).

# 14
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Ползвах торбичките на Авент. Събирах кърмата през деня в хладилника. Слагах щипката и в камерата. Доволна съм, че иначе трябваше да даваме изкуствено мляко, когато съм до университета.

Общи условия

Активация на акаунт