Клион Д

  • 19 800
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
 PeaceИма ли някой използвал тези глобули? Какви са вашите отзиви за него? Доволни листе от резултата , ако има такъв? Питам , защото трябва да го използвам и да знам дали е ефикасен. Whistling

# 1
  • Мнения: 7 640
това е чудесен комбиниран препарат със съответните показания, зависи за какво ти е изписан  Simple Smile
Отделно, че доколкото ми е известно, вече не е в продажба.
Ти си успяла да си до купиш ли отнякъде?

# 2
  • Мнения: 30
 PartyНезнам дали се продава. Просто исках мнението за това нещо. Изписан ми е за бяло течение. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 49
На мен също ми изписаха това лекарство за лечение на бяло течение.Слага се вагинално вечер по 1 глобул.В началото на лечението- до третия ден-усещах действието му-щипеше ме вътрешно,гъделичкаше .След това всичко отмина ,но продължих лечението до край.Не съм имала проблеми за намирането му в аптеката.Цената му е около 6-7лева-10 глобули

# 4
  • София
  • Мнения: 3 878
ползвала съм веднъж, предпочитам Полижинакс пред него или Клотримазол. знам, че Клотримазол е само за гъбички, а Клион-Д и Полижинакс за комбинирани инфекции. не знам на теб за какво ти е изписан newsm78

# 5
  • Мнения: 7 640
PartyНезнам дали се продава. Просто исках мнението за това нещо. Изписан ми е за бяло течение. Heart Eyes

какво стана, купи ли Клиона

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
PeaceИма ли някой използвал тези глобули? Какви са вашите отзиви за него? Доволни листе от резултата , ако има такъв? Питам , защото трябва да го използвам и да знам дали е ефикасен. Whistling
използвах го преди 2години,беше ми изписан за раничка и бях доволна-действа.пак зависи за какво ти е изписан!

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте,искам да попитам,след като започна да се лекувам с полижинакс мога ли да правя секс  Embarassed Embarassed Благодаря предварително   Praynig

# 8
  • Мнения: 1 217
Здравейте,искам да попитам,след като започна да се лекувам с полижинакс мога ли да правя секс  Embarassed Embarassed Благодаря предварително   Praynig
естествено,че не.

Клиона съм го ползвала мноооого отдавна и при мен действаше.
Първите няколко дни ме щипеше и после всичко мина.

# 9
  • Мнения: 7 201
ползвала съм веднъж, предпочитам Полижинакс пред него или Клотримазол.
PeaceИ аз така.

Здравейте,искам да попитам,след като започна да се лекувам с полижинакс мога ли да правя секс  Embarassed Embarassed Благодаря предварително   Praynig
Категорично Не! Naughty С каквито и глобули да се лекуваш-не се препоръчват сексуалните контакти! Stop

# 10
  • Мнения: 2
Благодаря за отговора Simple Smile

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
PartyНезнам дали се продава. Просто исках мнението за това нещо. Изписан ми е за бяло течение. Heart Eyes

какво стана, купи ли Клиона
преди две седмици го купих от аптеката при нас.Лекарката ми го изписа, заради бяло течение и бактериална инфекция, която лекувам в момента. Другата седмица съм на преглед и ще пиша какъв е резултата от глобулите.

# 12
  • Мнения: 30
Благодаря за всички мнения по темата. Притесняваме и факта,че имам и раничка. Дали това лекарство ще окаже някакво въздействие върху нея?

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Благодаря за всички мнения по темата. Притесняваме и факта,че имам и раничка. Дали това лекарство ще окаже някакво въздействие върху нея?

аз лекувах раничка с клион д и с тантум роза

Общи условия

Активация на акаунт