Вие сте единствената ми помощ

  • 1 046
  • 3
  •   1
Отговори
(Аз не съм много добър в писането на теми и съжелявам ако нещо съм сгрешил)Така аз не съм майка а съм на 14 години и имам болки в кръста.И мисля че това е от един "тик" значи аз може би съм най-изнервеното дете ,,баща ми само нещо да каже и аз късам списания незнам защо...и от нерви почнаха тиковете незнам от кога ги имам все се сменяха и сега като прочетох в форума една тема за тиковете и ....последния тик е може би най-гадния и незнам дали на някои му се е появявало ..в кръста правене на едно движение което ти пука кръста все едно ти се пукат пръстите гадно движение(може би го имам от няколко месеца но не съм знаел че е тик) вие сте единствената ми помощ само вие можете да ми помогнете защото днес викам на баща ми "имам болки в кръста тои вика еми и аз имам какво да направя(но защото незнае че моито е от тикове нерви и такива)и аз толкова се изнервих че незнам какво щях да направя.
Та за този тик незнам какво да правя но не и само този аз имам 1000 и вчера погледнах в интернет как да ги премахна (с музика и спорт) и 2-те ги правя но не съм знаел и като съм се натоварвал болките в кръста са се увеличавали.
вие ще ми помогнете добре аз не разбирам как може да има такъв тик с които да правиш движение с кръста и тои да ти пука и след няколко месеца да имаш супер болки...да се похваля от днес спрях с това движение преди неможех да го контролирам но сега 2-3 пъти в деня а не по 500 пъти ....но болката си остава и незнам какво да направя немога да ходя все ме боли вие трябва да знаете..... Cry Cry Cry гадни нерви #Cussing out мразя ги незнам какво да правя препоръчайти ми много неща -как да си оправя нервите тиковете с каквото можете да ми помогнете ще чакам защото просто незнам какво да направя

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Като за начало можеш да отидеш при личния си лекар. Голям си, не ти е нужен татко ти. Simple Smile
Джи пи - то би трябвало да ти даде направление за невролог или друг специалист.
Не се лекувай сам и по интернет, глупаво е и може да е опасно.

# 2
  • Мнения: 9 077
Здравей Simple Smile
Значи: тези тикове според теб на нервна почва ли са? Ако мислиш, че да - може би е хубаво да поговориш със специалист, психиатър - не се плаши от думата, няма нищо лошо човек да потърси помощ. С баща ти разбирате ли се? тези нерви които имаш, мисля, че имат връзка с него, поправи ме ако греша.
Колкото до болките в кръста - може да имаш някое прещипано нервче или да вървиш към дископатия, но това са смели диагнози и не се слагат в нета, затова трябва да се консултираш с невролог - има разни физиотерапии, раздвижване, за а се облекчи болката в кръста. А и с една рентгенова снимка веднага ше се види какво има там, че да те дразни така.
Предлагам ти да скокнеш до личния ви лекар - сам - и да му споделиш проблемите си - за нервите ти, за реакциите ти, за тиковете, за кръста - и той ще вземе мерки.
Не се притеснявай, а и за нервите да ти кажа, че може би е от възрастта - нормално е, но не позволявай да те обземат безпричинии ядове, защото е вредно за здравето, рано или късно оказва влияние - щади си психиката, тепърва те чакат трудности в живота Simple Smile

Успех и пиши какво е станало.
Ако имаш въпроси - питай Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 070
Моя син има същите проблеми.Къде ли не ходихме няма отърване.Понякога се обвинявам 4емного го глезих и му треперех.Просто не може да се справи сам и го избива на тиковеМама беше до него като малък ама сега расте и не мога да го предпазвам от вси4ко.Когато беше на 5 години го водихме на лекар защото не можел да диша.След куп изследвания се оказа 4е симулира.Лекарката го лекува от бебе и каза 4е не го ли ;стегнем; ще берем ядове.Права се оказа.В на4алото му се струваше майтап ама сега му стана навик.Не знам в каква среда растеш но виждам 4е си умно мом4е вземи се в ръце.Ако трябва потърси оомощ от психолог.Не си мислете 4е така наказвате родителите си. НАКАЗВАТЕ НАЙ ВЕ4Е СЕБЕ СИ.и НАКРАЯ С РИСК ДА МЕ ОБВИНЯТ В ГРУБО ОТНОшЕНИЕ АМА СИМИСЛЯ БОЯ НА ПО РАНЕН ЕТАП щЕшЕ ДА СВЪРшИ РАБОТА

Общи условия

Активация на акаунт