Рицарки на бялото кантарче - 23.07. - 29.07.

  • 14 376
  • 353
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Жега е. Всичкото народ се пържи, поти, разголофирчва и показва навред прелести и недотам.
Рицарките обаче всички до една имат какво да покажат това лято - коя достигнала и успешно задържала мечтаното тегло, коя видимо намалила географските си мерки и теглилки.

Нека да е жега тогава! Нека да ни е горещо, та хем водицата да се намъква леко и неусетно в прилепналите към гръбнака стомаси, хем и да покажем на завистници разни туй-онуй.

Та тъй. А наздраве и още повече намаления да има тази седмица Peace!



После,  между другото, може и това да свършите   

И после следва втора Рицарска среща:


Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207287.0

# 1
  • Мнения: 2 487
    Пу първа  newsm44

    http://www.youtube.com/watch?v=UYdZAkgxOGY

    Мариетке  Hug

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айчеbouquet!
Как е при вас, задимено ли е още...

# 3
  • Мнения: 2 487
      При нас точно , няма дим вече. Но то зависи и вятъра от къде духа.

      Но в събота и вчера все се прибираме от към Казанлък и над града   небето не се виждаше от пушеци.

     Станахме медийни звезди. То за нещо хубаво няма да ни зачетат по новините.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 08:39 от Айя

# 4
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
ПрохлЕден ден Дами  Hug

Мариетка, Айче  Hug
Дойдох на работа , да си почина  Mr. Green Имам вече коридор с плочки  Mr. Green Сега Марти ще се прави на Том Сойер  Mr. Green

Литълче   bouquet . а на мен ми е последна седмица . После 6 ( шест )  Mr. Green работни дни почивкааааа

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 08:57 от RosiK

# 5
  • Мнения: 1 369
Дубрутру слънчеви  Hug
Мариетка   bouquet
Айче, Хъф, Авентура, Роси  Hug
Миналата седмица съвсем опущих фронтЯ, но кантарят се държи превъзходно  Crazy Сега отивам прилежно да ви чета, да работя и да си мечтая за почивка  Crazy И ще ви наглеждам  Sunglasses

Ето ви нещо разхлаждащо от мен  Crazy


Хубава, усмихната и спокойна седмица  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 492
Добро утро момичета !
Моят метаболизъм е загадка за мен ... единия ден качвам след стриктен ден на диета , днес след вчерашното плюскане съм свалила  rotfImao !
ето сега ще си призная какво хапвах вчера , да ми кажете коя е храната от която слабея , не за друго ами , за да я нагъвам само нея .
Първо ядох винен кебап , после хапнах един пакет пуканки , малко пелети , по късно вечерта половин парче бисквитена тора и всичко поливах с кола light  Crazy ! Надявам се да се слабее от пуканките , щото много ги обичам ... това трябва да се провери .  hahaha
Днес съм на таратор и в следващите поне няколко седмици не планирам второ такова хапване .
Айде отивам да се правя да работа , че днес съм в централния офис и трябва да симулирам труд - това цяла седмица , много уморително .  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 900
Добро утро и запис от мен в новата темичка.  bouquetНастина
 действа разхлаждащо зимния пейзаж Литълче Heart Eyes
Айче,Хъфи,Мариетке,Пуки,Роси,Авентура Hug Heart Eyes
И аз си правих разтоварващ ден ,ама в събота ,вчера отново влязох в протеиновите дни,а днес кантара се държи прилично,чак не е за вярване. Blush

# 8
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Днес ще бъде един прекрасен ден!

Изкарах невероятен уикенд. Наистина страхотен. Не ми е ясно как ще вляза в крачка тази седмица.

Лек ден от мен!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Добро утро  afwitch



Ама не е честно така, да пускате нова тема, докато някои спим и да не можем да се състезаваме за първото място  smile3516

# 10
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
То обед станало вече. Аз съм опуска, картата ми за морето тече ли тече, а ние си оставаме засега в София #Cussing out

# 11
  • Мнения: 900
Тани, Hugсамо толкоз ли ще ни кажеш .Къде изкара уикенда?!На моренце кога ще ходиш? Heart Eyes
Вещи,jd   wavey
Мими,не се е разписала още... newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 593
 smile3501Добро утро скьпи мой рицарки от днес 10 дни сьм на плодово зел. режим па да видим кво ше покаже кантаро!

# 13
  • София
  • Мнения: 8 348
мими се отплесна и закъсня с разписването.

Спи ми се та 2 не виждам, нощем не спя като хората от жегите и сега мии зле. Мъки

Да фи се пофаля, моя приятелка ще си прави инвитро и вече е наполовината успяла. Остава утре да и сложат бъдещите бебенца и после ще стискаме палци. Чуствам се като, аз съм родител, щото сме много близки и участвам активно в целия процес. Пък и ме е заплашила, че ако роди повечко, ще ми даде едното на мен.

ЖД, айде на море де.

# 14
  • Мнения: 1 279


Айде от мен да е следобедното кафе!Пийте го на сенчица!

Общи условия

Активация на акаунт