Отговори
  • София
  • Мнения: 1 247
Айде тая тема да е от мен...Аз нищо не чакам, както знаете, но всички вас ви дърпам за ушите и към отчетни!!! Hug

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 07:59 от Катето

# 1
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Пу първа! Браво, Кате! Много добре им го каза - нека им! Mr. Green
Честита нова седмица! Много усмивки и само положителни емоции (и тестове)! Hug

# 2
  • Мнения: 2 751
Бързам да се запиша сред първите, защото ще започна седмицата с една новина.

Ето изглед от това, което видях тази сутрин:


Бледо е, но се вижда  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Днес ми е 28ми ден и датата за М, така че малко избързах, не дочаках да закъснее, ноооо...ми е 2ри тест, така че му имам доверие  Hug
Цунки на всички!  bouquet
Дано повлека крак  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Калиии-душата, е тва се вика начало на седмицата!!! Браво, мила!!! Дано да е заразно!!!
Тихичко ЧЕСТИТО, но аз вярвам че след някой друг ден ще е гръмко!!!
Hug

# 4
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро!!! Ей, Кали, това се казва новина  bouquet  bouquetТолкова се радвам! Желая ти най- красивата бременност и само хубави неща оттук нататък Hug

# 5
  • Мнения: 218
Добро утро и от мен,мили момичета!  bouquet  bouquet  bouquet Доста време не съм писала и няма да се оправдавам, че да не ви отегча, но все пак да кажа,че мнооого ми липсвахте!
Катенце,мила, да ти кажа и тук,че безкрайно много се радвам, че всичко при теб е минало добре! Пожелавам ти от все сърци съвсем скоро да имаш EFP Аз ще си позволя да те потормозя с въпроси около манипулацията Embarassed , тъй като най-вероятно ми предстои и на мен другия месец.
Кали,мила,ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet!!! Страхотна новина, която направи понеделника прекрасен!!!
На всички момичета пожелавам приятна, ползотворна седмица, на ловуващите-наслука, а на НЕчакащите-да Недочакат!!! Hug

# 6
Хей Кали, чудесно. Явно морето ти е подействало перфиктно. Пожелавам на всички весела и успешна седмица. Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 660
Еййй, каква чудесна тема, а и как започна само!!!

Кали, мила, тихичко сега, а след Док и по-силно ще честитя!!!  Hug Hug Hug  А и да почерпиш!  Twisted Evil Twisted Evil Ей така се работи на морето, момичета!!! На тези, които им предстои - взимайте пример!!! Кали, много те прегръщам и всичко най-хубаво ти желая!  bouquet  bouquet

Слав
, аз на патерици да ти честитя годишнината!! Пожелавам ви да сте много щастливи и да се обичате още дъълги, дълги години!!! И на много внуци и пра-внуци да се радвате!   bouquet

Кате
, надявам се, снощи си журнала една бира!!!  Mr. Green Ако не си, днес на поправка!!   Naughty

Весела жегава седмица на всички!!!  Hug

# 8
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
КАЛИИИИИИИ, ЧЕСТИТО МИЛА! СТРАШНО МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде, само хубави неща от тук нататък, много лека бременност и сладуранка на финала! Щото за нашите ергени моми трябва да раждате!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 946
Честито на kalli! Дано всичко мине гладко и без проблеми с хубаво и здраво бебче накрая.  Praynig Дано още много момичета се похвалят тази седмица, въпреки че за себе си не се надявам.
И такааа.. чакаме доктора да определи термина на kalli, за да я пращаме в отчетни...  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 639
Кали, честито мила  Hug много се радвам за теб, а сега измисли някакъв щур начин за казване на таткото /ако не си му казала вече  Mr. Green /
А на всички нечакащи и ловуващи успешна седмица  Peace

# 11
  • Мнения: 202
Kalli, голямо ЧЕСТИТО и от мен, лека и безпроблемна бременност ти желая от сърце! и дано повлечеш крак-чакам утре да НЕми дойде и ме сърбят ръцете за тест Rolling Eyes, дано е като твоя Peace

# 12
  • Мнения: 712
Айде, Кали, честито!!!
Ето, така се прави - морско бебе за спомен от почивката на лято 2007  Wink Ами... да ти е живо и здраво овнето  Laughing ама ти си знаеше, нали?  Wink

Аз се завърнах от морето и сега съм мъ-ъ-ъничко тъжна  Blush Но вие няма да ме оставите да унивам, нали? Кога се предвижда следващата софийска срещичка?

Още не съм в течение с нещата от последната седмица, но ако някоя от вас има повод - да се чувства поздравена   bouquet
Толкова от мен, отивам да чета какво сте правили в последно време  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 802
Добро утро на всички !
kalli , Честито и от мен ! smile3501 smile3501
Пожелавам ти най - леката и красива бременност preggo newsm10
и на финала едно страхотно бебче !  newsm30 newsm30 newsm30

Вън е адска жега още от сега . Днес го дават най - топлия ден така че се пазете .!
 newsm03

# 14
  • Мнения: 1 765
Кали ще ти дърпам ушите така да знаеш....що бързаш.... Mr. Green Оф, браво....много се радвам...ама ще си трая докато не видя новини от док... Hug

Чудесна нова седмица момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт