Madonna?

  • 1 195
  • 14
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Каква ще таз "Мадона", чудя се.  newsm78
Купих си рокля от магазинче, в което продават детски дрехи (шият ги тук за износ, сещате се за кои става дума). Там понякога има дрехи и за майки.
Много хубави (и качествени!) неща съм си купувала от такива магазини. Сега си харесах рокля. Хубава рокля. На етикета й пише 'Мадона", с нарисувана корона.
Не, че е важно - нали ми харесва роклята.
Но съм любопитна. Каква ще е тази "мадонеста" марка? Не е линията на певицата Мадона за H&M, обаче.
П.П. Може би е вълшебна?  Joy
Обличаш роклята и ставаш Мадона.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 723
А това, според мен сигурно е личната й рокля! Mr. Green
Ако има начин да обърнеш етикета така, че да се вижда-
направи го, забий носа в небето и се фукай!!! Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Голяма фукня ще падне.  Joy
П.п. Оня ден видях същите рокли и в друг магазин (само че там бяха доста по-скъпи  Rolling Eyes).

# 3
  • Мнения: 7 723
...П.п. Оня ден видях същите рокли и в друг магазин ...
Ми тя Мадона се облича с конфекция, не заеш ли???? Joy Joy Joy

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ми да.  Laughing
Само че аз й харесвам само тюлената поличка и клинчето в "Кое е това момиче". Даже си бях направила същите.  hahahaБях потресаваща гледка.
П.П. По-младите няма да разберат за кой умопомрачителен тоалет говоря.  Grinning Аз съм фенка на Мадона в ранния й период. След 80-те вече не ме радва.  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 3 647
...П.п. Оня ден видях същите рокли и в друг магазин ...
Ми тя Мадона се облича с конфекция, не заеш ли???? Joy Joy Joy
hahaha Joy hahaha Joy

# 6
  • Мнения: 7 723
Аз знам за умопомрачителния й тоалет-
и аз го имах, барабар с джуФката на главата!!! Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 1 645
Така се казва фирмата-Мадона,но няма нищо общо с певицата нито с Н&М. Просто си е фирма за дрехи,не са особенно популярни Peace

# 8
  • Мнения: 7 723
Разбра ли, Василисо??? Whistling
А уж си умница!!! ooooh! Laughing Laughing Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Къде се намира магазинчето?

# 10
  • Мнения: 374
Ми да.  Laughing
Само че аз й харесвам само тюлената поличка и клинчето в "Кое е това момиче". Даже си бях направила същите.  hahahaБях потресаваща гледка.
П.П. По-младите няма да разберат за кой умопомрачителен тоалет говоря.  Grinning Аз съм фенка на Мадона в ранния й период. След 80-те вече не ме радва.  Crossing Arms
ше разберем бе донт се шашкай  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 234
Аз имам потник с тази марка.Донесоха ми го от някаква фирма ,която шие дрехи за износ Wink
Явно не е линия на H&M,на етикета пише само Germany Thinking Не знам и дали е на певицата Madonna,но се оказа много читав  Peace
Ако видя някаде дрехи на същата марка определено бих си купила още нещо Hug

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И аз имам потник с тази марка и си го купих от магазин за преоценени стоки. На него нищо му нямаше де и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 5 313
И аз имам потник с тази марка и си го купих от магазин за преоценени стоки. На него нищо му нямаше де и съм много доволна.
за колко го взе.

# 14
И аз имам потник с тази марка и си го купих от магазин за преоценени стоки. На него нищо му нямаше де и съм много доволна.
Да и аз имам едно потниче на тази марка! Не ми се струва да са на Мадона!   newsm62  Имам една тениска с марка Viktoria SiKret!
Забележете  само как беше написано!  #Shocked докато за потника Мадонна  Mr. Green съм си го купувала нормален магазин! За 40 лв.  Money И после го видях в преоценените стоки за 20 лв!!!!!! Ебати прецакацията!  doh 20 лв надолу! Минах се доста!   Blush

Общи условия

Активация на акаунт