Някой пил ли е Dicynone?

  • 29 006
  • 6
  •   1
Отговори
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте, Преди около 2-3 седмици пих Escapelle (заместител на Постинор) и оттогава имам кървене, което не спира. Лекарката ми предписа Дицинон, но в аптеката не ми дадоха листовка, понеже взех само 1 блистер. Мислех да я прочета в интернет, но не се отваря страницата. Някой пил ли го е е и какво му е действието?
Този непрекъснат цикъл ме побърква  #Cussing out
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Русе
  • Мнения: 170
Здравей! Аз не съм пила, но ето това намерих в нета (кратка х-ка на продукта):

http://www.doctorbg.com/data/File/D/Dicynone-250.pdf

# 2
  • Мнения: 34
Дицинона е кръвоспиращо. На мен при правеха инжекции през 11 г.с., защото имах кървене без болка.

# 3
  • Мнения: 941
Дицинона е кръвоспиращо. На мен при правеха инжекции през 11 г.с., защото имах кървене без болка.
  да,Дицинона е кръвоспиращо,аз го знам само на ампули,защото го правим на кървящи пациенти

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и на мене  ми биха за спиране на  мензиса, 4е прекаляваше с продължителността си!

# 5
Здравей искам да ти кажа , че не съм пила това лекарство , но миналият месец и аз имах същтия проблем след като пих ескапеле . но тук във форума никой не ми отговори , за това редовно преглеждам тази рубрика , за да кажа , че аз цял месец кървях на етапи ту спираше у се появяваше консултирах се с много момичета и мога да ти кажа  , че всички казаха , че това е нормално и всеки организъм реагира по различен начин , защото лекарството е мног силно след като ми дойде датата за следващият ми цикъл и ми свърши вече всичко беше нормално , а сега този месец ми дойде на същата дата , така  че сама си прецени дали имаш нужда въобще  да приемаш  още лекарства. чао и успех!

# 6
Включвам се малко късно, но пък дано съм полезна!
Дицинон има в две форми - ампули за инжекции и таблетки за пиене през устата. Таблетките за които питаш доскоро бяха от 250мг и от 500мг, но ми казаха, че вече ще има само от 500мг. Аз не разбрах ти какви си купила, но ако лекарката не е предписала друго - трябва да се приемат по 500мг 2-3пъти дневно за няколко дни
Линка по-горе е за ампулите , ще се опитам да помогна с подобна информация за таблетките
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт