Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Доста време се чудех дали да пусна тази тема .... но все пак се реших ..
Ето историята:

     В сряда след прибирането от ясла малката кукла започна обилно да повръща. След консултация по телефона със сестрата на личната лекерка и спешното прибиране на тати от работа, хванахме с такси и цялото семейство се отправихме към спешния кабинет на 6-150. След няколко минутно чакане ни прие млада лекерка.. Обяснявам аз, какво е положението на детето вмъквам, че повърнала след кърмене .... а тя ме гледа стреснато и пита:"Ми то тя е голяма ... те децата не се ли кърмят до 6 месеца?"  newsm78 следва лекция от моя страна ма предписанията на СЗО ....а тя продължава да гледа учудено... през това време малката продължава да повръща и тя ни изпраща в спешното на детска клиника.

Там ни приеха и се държаха страхотно, пак екип от доста млади сестра и лекарка, които устяха на реването на бебето, мрънкането на каката и нас двамата с мъжо, които явно сме изглеждали зле. Кърмих детето, пак повърна и те предложиха да я оставим на системи в болницата, защото несе повлия от вливанията продължили близо 3 часа...

Та приеха ни в 11 вечерта ... и ... на другият ден следва визитация. Интересуват се докторите от какво му станало така на това дете ... и аз казах че е повърнала след кърмене ... и като се започнаха смени предположения от типа "ми да, то кърмата ти се е пресякла от жегата и затова е така" и пр. и пр. и всичко това след хилядите въпроси ама защо? и до кога?
Единствено завеждащата доц.Люцканова, се опита да стопира словоизлеянията на обграждащият я екип от педиатри, след като я уведомих, че ще кърмя докато детето желае, че ходя на работа вече година, тя е на ясли  и пр... Просто тя като добър професионалист прие моето становище на майка и не ми се бъркаше.
След това нов ден - нови дежурни, които да ми дават наставления как е редно вече да отбия това дете...
След това пак нов ден ...

Накрая дори не обяснявах ...
Скарах се с една от лекарките ... на инат сложи детето на системи, а видимо нямаше нужда от това ... бодоха го на 5 места, докато включат източник и малко по-късно ръката и се поду ...

това е за сега

има и още неща но ще пиша по-късно

съжалявам, ако е накъсано и объркано  Sad

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Девил, много съжалявам, че такива неприятности са ви нагазили! Дано всичко е наред с малката!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Благодаря Бу, вече е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт