Я да ви видим какво криете...

  • 4 808
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
Моля, споделете какви сте били в предишния си живот Whistling Интересно би било да кажете според изчисленията и отговорите дали сте "провлачили" в настоящия си живот нещо от миналото Mr. Green
http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp
Аз: Вие сте бил(а) жена в предния си живот-Много ясно, споменавала съм многократно че не бих преживяла наличието на пенис по себе си Crossing Arms
Родили сте се някъде в земите около Сибир приблизително около 1500-та година-И до ден днешен съм зиморничава  Mr. Green
Вашата професия е била дизайнер, инжинер, майстор-заначтчия- Поне в предишен живот съм сбъднала една от мечтите си
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!-Лъжат, абсурд Naughty
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашият урок - развитие и разширяване на умствените качества. Намерете добър учител, отделете време и енергия за неговата мъдрост-Намерих учител в настоящето, сиреч съм си научила урока Laughing

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 12:52 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 6 991
А тестът къде е, Кас? Недоскивам линк?

# 2
  • Мнения: 4 664
Въх, забравих Embarassed
http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp
За годината, пишете само последните две числа Peace

# 3
  • Мнения: 419
Моля, споделете какви сте били в предишния си живот Whistling Интересно би било да кажете според изчисленията и отговорите дали сте "провлачили" в настоящия си живот нещо от миналото Mr. Green

Видях  линка, писали сме едновременно  Peace

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Нова Гвинея приблизително около 1050-та година.
Вашата професия е била медик, хирург, лекар-знахар.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Имате научна мисъл, винаги търсещ и експериментиращ! Хората около Вас често не Ви разбират, но са респектирани от знанията ви.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашият урок -- да учите, да практикувате и да използвате мъдростта, скрита в психо-науките, и в тяхните древни ръкописи. Със особен вяра и упорита работа Вие ще достигнете своето истинско предопределение в настоящия си живот.
 Whistling Урокът съм си го взела  Peace

# 4
  • Мнения: 4 664
Линка го дадох във втория си пост Wink

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А как трябва да изпиша годината ако е след 2000-та?

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432

ЗА МЕН
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Тайланд приблизително около 1325-та година.
Вашата професия е била бижутер, часовникар. - може би затова сега не нося ито часовник,нито много бижута  hahaha
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Спокоен, мислещ, търсещ дълбочината в нещата от живота. Роден за драматични роли, роден за актьор. - това ми хареса
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Има невидима нишка между материалния и духовен свят. Вашиата задача е -- да търсите, да намерите и съумеете да използвате тази нишка.

ЗА СЪПРУГА МИ
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Южна Япония приблизително около 1050-та година.
Вашата професия е била строител на пътища, мостове, пристанища.- а сега пътува по море  hahaha
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Личност с огромна енергия, добър в преценките и планирането и следяща за изпълнението. Ако сте бедняк, то Вие няма да сте просто бедняк а ШЕФ на бедняците
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вие сте призван да учите другите да разбират и преодоляват трудностите с лекота. Вие трябва да помагате на останалите да усетят радостта от живота.

# 7
  • Мнения: 6 991
Родили сте се някъде в земите около Централна Индия приблизително около 1800-та година. -ъм, може. Влече ме Изтокът, но по-скоро Китай  Sunglasses
Вашата професия е била картограф, астролог, астроном. - напълно възможно, макар че по онова време това не е било женска професия. Но и сега се занимавам с астрология и разчитам много лесно карти Grinning
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни. - ааа, тука всичко съм пренесла и в сегашния  Shocked Дори съм проявила талантите. Може би в следващия ми живот ще ми донесат и някой лев най-накрая Joy
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си! - тъй, тъй, опитвам се   Flutter
Обаче си мислех, че съм била мъж.

# 8
  • Мнения: 9 063
Аз съм дърводелец-морски готвач от Суматра Crazy
Била съм психолог, моя цел е било да превъзмогна самотата и затвореността в себе си - и сега съм такава Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 664
Пробвах...с 03 за 2003-та примерно става. Ти си била много млада бре Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 678
Това ми излезе:

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Гърция приблизително около 675-та година.
Вашата професия е била моряк, обущар.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Хора като Вас винаги се забъркват във всички нови неща. Обичате много промените, особенно в изкуството, музиката и готварството.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Живота е пълен с болка и самотни хора. Вие трябва да помагате на тези, които са по-нещастни от Вас.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Пробвах...с 03 за 2003-та примерно става. Ти си била много млада бре Mr. Green


хахахахахахааа от бързо развиващите се съм  Joy
Ама това 03 не се ли отнася за 1903?

# 12
  • Мнения: 4 664
Давайте паралелни характеристики де с " преди " и " сега ", че иначе не е интересно Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 3 787
Скоро имаше такава тема

# 14
  • Мнения: 4 664
Ама това 03 не се ли отнася за 1903?
Ето ти го отговора на питането Wink
" Този алгоритъм е  изчислен за дати след 1922г. "

Общи условия

Активация на акаунт