Последно гаджета ли са или не са......

  • 3 314
  • 54
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Не че е много важно, ама ми е интересно - гаджета ли са фолк певицата Анелия и Миро от КариЗма?  newsm78 Миналата седмица бяха в шоуто на Слави и бяха едни прегръдки едно чудо, ама не го хванах от началото та не разбрах....... а пусто любопитство мойто  Blush

# 1
  • Мнения: 4 665
Това за първи път го чувам, но честно казано не ми се вярва...

# 2
  • Мнения: 7 107
Приятелки са.  Laughing

# 3
# 4
  • Мнения: 27 524
Прекалено преиграно беше, за да е истинско. Не са, Анелия има доста претенции, за да се хване с Миро.

# 5
  • Мнения: 677
Разбира се, че са гаджета. Миро е виден плейбой и сега е на фолк фронта. Да се готвят и останалите!

# 6
  • Мнения: 1 475
не ми се вярва, въпреки, че в шоуто така я целуваше по ушите и врата, все едно са- но според мен Миро няма достатъчно пари за да се хване Анелия с него Rolling Eyes

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Таз Анелия не беше ли семейна, и дете има май... гледах ги при Слави... знам ли.. newsm78

# 8
  • Мнения: 4 371
но според мен Миро няма достатъчно пари за да се хване Анелия с него Rolling Eyes
Е тя няма ли си достатъчно?

# 9
  • София
  • Мнения: 11 658
За първи път чувам/чета тази версия.Тя раздели ли се със собственика на Кошарите,нали той и беше съпруг?

# 10
  • Мнения: 2 673
Миро, няма сексуален афинитет към жени.
А Анелия е свободна...ако им харесва - ДА СЕ ВЗЕМАт Joy

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Тя раздели ли се със собственика на Кошарите,нали той и беше съпруг?
Ами май да......той тоя  се изживява като герой от бразилски сериал Laughing има дете от Нелина, ожени се за Анелия, разведоха се и сега живеел с Емилия ooooh! симпатяга Laughing

# 12
  • Мнения: 4 665
сега живеел с Емилия ooooh! симпатяга Laughing
ShockedАй стига бре...Тея моми си ги менкат доволно ooooh!

# 13
  • Мнения: 803
Анелия беше женена за Коко Динев - собственик на Кошарите (който преди да се ожени за нея, смилаше Нелина от бой, но двамата нямат деца). Динев има дете от Анелия - момиченце (Ивон се казваше).
От доста време двамата са разделени и не живеят заедно, а доколкото аз знам, Анелия си е хванала друго гадже - млад неизвестен левент, с който живеят заедно в Лозенец.
Така че, не, Анелия и Миро не са гаджета.

# 14
  • Мнения: 1 455
сега живеел с Емилия ooooh! симпатяга Laughing
ShockedАй стига бре...Тея моми си ги менкат доволно ooooh!
Аз пък четох тук преди време,че се е събрал с Нелина.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт