Детски компютър, откъде?

  • 1 020
  • 14
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 075


Помагайте, мами! Трябва ми спешно нещо такова. Ако сте виждали някъде, споделете откъде мога да се сдобия с него. Мога да го поръчам през ибей, но много чакане... Tired

# 1
в магазините Марсел имаше, провери там

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Тук в София в повечето магазини за детски играчки има компютри, може би и в Бургас е така. Иначе аз гледах подобни миналата седмица във Вега тойс в София, те имат магазин и в Бургас, но не ги виждам показани в Интернет магазина им. Но в краен случай може и по телефона да ги питаш и да ти го изпратят ако все още имат.

http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=20&page=3&limit=12

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В Хиполенд. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
в магазините Марсел имаше, провери там
а имат ли тези магазини някакъв сайт да разгледам?  newsm78в Бургас няма там. Питах вчера.. Sad
а на Вега Тойс не ми допада качеството. Предпочитам да е по-скъпо, но качествено.
Благодаря ви все пак момичета за предложенията!   bouquet

# 5
Ние купихме от Метро /в Бургас/ ,имаше доста модели.В момента не знам как е .За момиченца съм виждала в склад за китайски стоки в Лазур ,124 блок ,мога да проверя довечера дали още ги има.

Галхен Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
преди колко време беше това? Ако е било скоро да отиде да проверя? И колко горе долу струваше?

# 7
  • Мнения: 2 663

в магазините Марсел имаше, провери там


цък

# 8
Отдавана/По Коледа и НГ/,но ми се струва ,че скоро съм виждала  Rolling Eyes ,нашия беше към 50 лева,имаше и по-евтини и по-скъпи ,на складчето до нас бяха към 40 лева ,довечера ще погледна дали има още от тях.Можеш да звъннеш в Метро,от справки ще ти дадат номера ,аз така съм проверявала за други неща.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
в магазините Марсел имаше, провери там
а имат ли тези магазини някакъв сайт да разгледам?  newsm78в Бургас няма там. Питах вчера.. Sad
а на Вега Тойс не ми допада качеството. Предпочитам да е по-скъпо, но качествено.
Благодаря ви все пак момичета за предложенията!   bouquet

Тези във Вега тойс не бяха евтини - може би към 50 лв., преди това ги разглеждах в един от магазините на София прес и никак не изглеждаха лоши. Не ти писах за тези, които видях в Метро преди това защото бяха доста по-евтини (поне 3 пъти) и определено изглеждаха с по-ниско качество, а и там никой не може да ми обясни какви функции имат.

# 11
LaDiDa ,намери ли ?

 Аз снощи  се прибрах по-късно и  склада беше затворен, и не можах да проверя.Само да вметна,че и в Метро бяха китайски.

Друга идея - на Бонжура да провериш  Peace

# 12
  • Мнения: 2 575
Неотдавна гледах и в магазина на Есприт ( детския) в МОЛ-а и  в другиа на Ангел Кънчев - AXENT Kids.
Имат играчки и със сигурност имаха компютри.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
В крайна сметка поръчах от Интернет. Никъде не намерих в Бургас... Sad

# 14
  • Мнения: 80
Kusno  go  vidqh   i  ne  mojah  da  ti  kaja  po-rano,mnogo  hubav  e  i  izglejda  to4no  taka  ,kakto  na  snimkata ti.Oba4e  e  rozov,nemski,mislq  4e  s  50  programi kaza   prodava4kata,ili  75.Za  sujalenie  oba4e  go  vidqh  v  magazina  na  dever  mi  v  Botevgrad ,no  pak  moje6e  da  izmislim  ne6to...S  nqkakva  kurierska  firma   ili  po  poznat.No   hubavoto  e  4e  si  namerila  ve4e   Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт