леко флиртче на терена...

  • 4 818
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
такам...интересно ми е какво е мнението ви за флирта.говоря за обвързаните.има ли такива които го считат за изневяра?понеже имаше някакво твърдение, че само докато си помислиш за някой друг и вече изневеряваш, което за мен си е бля-бля  Crazy не считам, че флиртът е изневяра, но какво мислите вие и колко далеч стигате във флиртуването?
може би си е заложено у жената да флиртува, така както е заложено мъжът да трупа бройки  Mr. Green  Laughing
и все пак всичко си е доста индивидуално

# 1
  • Мнения: 5 622
Защо само на мъжа му е заложено да трупа бройки? Има и жени, които го правят.

Флиртът е ОК за мен. Освежаващо действа. Има няколко човека, с които като се видим всеки път си флиртуваме (закачаме си се) на воля. С никого не съм се обвързвала и нямам намерение.

Флирт не е = на изневяра. Изневярата е секс. Другото верно си е бла-бла  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 447
Жените знаят как да постигат целите си. А именно с флирт Whistling. Ако на мен ми даваха пари за всеки флирт, то да съм милиардерка оДавна. Не мисля, че е изневяра, но все пак не е хубаво да го правиш пред половинката си, или пък може, но така, че да не се усети Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Това вече не сме ли го обсъждали? Както, между другото, вече всичко за секса и изневярата Joy
Не, не считам флирта за изневяра. Харесва ми да флиртувам. Разтоварва ме, а и е забавно. Никога не прекалявам, така че някой да се почувства засегнат.

# 4
  • Мнения: 967
Флиртът е определено прятна тръпка и не виждам нищо лошо в него стига да си остане само флирт (без продължение) и половнката да не разбере. Грозна и безсърдечна гледка ми се струват откритите флиртове пред очите на половинката, които имат за цел да покажат виж колко съм харесван/а и хич неси мисли, че съм ти в кърпа вързан/а, трябва нон-стоп да се трудиш, за да ме имаш.

# 5
  • Мнения: 5 622
Защо да не разбере половинката?  Wink Аз се закачам с мъже и пред мъжа ми. Нали не правя секс с обектите, какво от това? Голямо важно. Но е вяро, че мъжете се страхуват да кажат/направят нещо пред собственият ти мъж. Виж, аз ако покажа, че няма проблеми, се отпускат повече  Laughing
Трябва да има свобода в отношенията. Така мисля аз  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 237
Флирта е нещо хубаво.Освежаващо.Аз флиртувам,приятно ми е .
Гледам обаче да не е пред съпруга ми ,защото се оказа че на него не му е ......

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не пожелавай жената на ближния! - ясно, точно и кратко. Какво толкова се чудите, не мога да разбера? Та флирт, та поглед, та усмивка и след малко-горе ръцете, долу гащите.
Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 447
Защо да не разбере половинката?  Wink Аз се закачам с мъже и пред мъжа ми. Нали не правя секс с обектите, какво от това? Голямо важно. Но е вяро, че мъжете се страхуват да кажат/направят нещо пред собственият ти мъж. Виж, аз ако покажа, че няма проблеми, се отпускат повече  Laughing
Трябва да има свобода в отношенията. Така мисля аз  Sunglasses

А, аз също се закачам, ама после мъжо гледа лошо  box

 Joy

# 9
  • Мнения: 185
Не пожелавай жената на ближния! - ясно, точно и кратко. Какво толкова се чудите, не мога да разбера? Та флирт, та поглед, та усмивка и след малко-горе ръцете, долу гащите.
Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green
Има и разбивачи /на катинари/ Mr. Green

# 10
  • Мнения: 677
Не пожелавай жената на ближния!

Е, ако не ти е ближен, значи няма проблем! Честито!
Ама аз съм си сухар и така и така не флиртувам.
Освен тва искам дефиниция за флирт.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не пожелавай жената на ближния! - ясно, точно и кратко. Какво толкова се чудите, не мога да разбера? Та флирт, та поглед, та усмивка и след малко-горе ръцете, долу гащите.
Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green
Има и разбивачи /на катинари/ Mr. Green

Има и дърводелци. Майстори на дълги и дебели точилки. Мдааааа. Няма тън-мън. Днес-усмивка, утре-сърбеж. Да си ги немаме тия. Ама-ха.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 4 733
Флирта е просто размяна на безобидни феромони, не се (в/ф)телясвайте Whistling

# 13
  • Мнения: X
Освен тва искам дефиниция за флирт.

Туй, онуй, без х*й.
Устройва ли те ,Кръстник?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не пожелавай жената на ближния!

Е, ако не ти е ближен, значи няма проблем! Честито!
Ама аз съм си сухар и така и така не флиртувам.
Освен тва искам дефиниция за флирт.



Тъй значи, закона ще заобикаляш???? Ти не знаеш ли, че на тоя свят всички сме си ближни, ааааа?

Общи условия

Активация на акаунт