Кой лекар да избера?

  • 598
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Привет на всички!
Аз съм пълен новак. Преди седмица разбрах, че съм бременна. Сега трабва да си избера лекар - от една страна ми препоръчват д-р Георгиева от 11 поликлиника. Личният ми лекар пък ме изпраща при д-р Светла Иванова - Военна поликлиника. Аз не мога да преценя!  Rolling Eyes Та се чудя, някой има ли впечатления!
Моля, помогнете!

# 1
  • Мнения: 2 700
Здравей и честито!
Аз лично от години ходя при д-р Денчева в същата поликлиника, но имам приятелки, които са контингент на д-р Георгиева (двете са в противоположните смени). Чувала съм добри отзиви за нея. За военна болница не мога нищо да кажа.
Лека бременност и леко раждане!

# 2
  • Мнения: X
здравей и честито, пожелавам ти едно здраво бебче.според мен най-добре се запиши някъде на женска консултация в родилен дом,където лекарите са по добри и евентуално там после можеш да раждаш.например в майчин дом софия, но не знам откъде си няма такса ,както на други места.но военна болница ми звучи по добре от някаква поликлиника.успех!важното този доктор да бъде кадърен.

# 3
  • Мнения: 2 196
За д-р Георгиева съм чувала само добри отзиви. Peace

# 4
  • Мнения: 18
Здравейте!!
Благодаря ви! Аз май реших в крайна сметка да се спра на д-р Георгиева и утре съм на преглед. И аз само хубави работи съм чувала за нея, та затова.

Благодаря още веднъж! Като мине прегледа ще споделя впечатления.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт