Отговори
  • Мнения: 525
Здравейте отново. Мислех си дали няма да е страхотно ако и таткото получи от "майката" подарък "по повод  на бебето", също както той ще направи за нея.. Нали знаете, обичайно е мъжете да правят подаръците при сбъдване на красивия миг. Идеи ? или ще кажете, че бебчо е достатъчен подарък:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?

# 2
  • Мнения: 4 546
че таткото какво е направил за раждането освен да троши нерви пред родилното и после да се напие?  Laughing

не мисля, че на жената трябва да се отнема този звезден миг. един букет цветя е достатъчен, не ми трябват подаръци за спомен.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
1. Не се мъчи той, а аз!
2. Той пирува докато аз аз съм в болницата - следродилния период!
3. Защо все мъжете да бъдат глезени?!?!
Това е моето мнение. Дори и да не му изнася, слабо ме интересува.
П. П. Аз не получих нищо от него и съответно, той няма да получи подарък (освен сменянето на памперси Mr. Green)!

# 4
  • Мнения: 525
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?
Аз съм на бъдещия татко приятелката Wink И се чудех дали да не му купя нещо сладурско..

# 5
  • Мнения: 525
че таткото какво е направил за раждането освен да троши нерви пред родилното и после да се напие?  Laughing

не мисля, че на жената трябва да се отнема този звезден миг. един букет цветя е достатъчен, не ми трябват подаръци за спомен.

Е, не "за спомен", а просто заради самия жест..

# 6
  • Мнения: 4 496
"таткото"благодари с подарък на "майката" защото му е износила и родила дете.Майката за какво да му подарява подарък-дето го е направил ли?Дано не звуча много рязко...

# 7
Ами той моя мъж само едни цветя ми подари за раждането и то защото свекито се сети да купи и му ги даде да ми ги подари заради снимката.(Нашия тате е скаран с романтиката.)
А татето-какъв по-голям подарък за него от малкото слънчице-което си му родила???

# 8
  • Мнения: 7 110
Майката за какво да му подарява подарък-дето го е направил ли?
Защото от солидарност й е правил компания в качването на килограмите.  Mr. Green

BateJoro, добра ти е идеята.   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?
Аз съм на бъдещия татко приятелката Wink И се чудех дали да не му купя нещо сладурско..
Аааа извинявай,ника ме подведе Hug

# 10
  • Мнения: 46 492
От форума научих, че се подарявало нещо на майката, на мен нищо не са ми подарявали, на мъжа ми също, не виждам сммисъл.

# 11
  • Мнения: 471
Подарък????? за това че, аз носих 9 месеца детето.........или за това, че се мъчих 2 дена да го родя??? Или за това, че той го вижда само вечер като се върне от работа????
Не казвам, че не го обича или, че не се грижи за него, но по повод раждането на бебето всички подаръци са само за майката Simple Smile

# 12
  • Мнения: 941
ааа,не, без тия Naughty

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честно казано, ако ще има някакви подаръци, те трябва да са за бебето и майката. И аз не бях чувала, че се подарява нещо - аз получих огромен букет цветя, но не съм очаквала нищо.
Ако искаш можеш да изненадаш таткото, особено ако е бил внимателен и грижлив по време на бременността - да го накараш да се почувства специален. Все пак цялото семейство има заслуги - всеки изпълнява своята роля.

# 14
  • Мнения: 4 496
Сега,като се замисля,да бях подарила на моя мъж подарък,ама не по повод бебето,а по повод нервите,дето е имал,за да ме издържи... Banghead

Общи условия

Активация на акаунт