Бременност след спирала?

  • 2 186
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Искам да попитам има ли някоя от вас,която е била със спирала,пожелала е второ дете и я е махнала...
За колко време след махането е забременяла?

# 1
  • Мнения: 3 371
имам позната, която докато беше със спирала забременява няколко пъти.
п.с. това май не е много по темата, извинявам се  Embarassed

# 2
  • Мнения: 597
Е,аз съм от година и малко със спирала и до момента не съм забременяла Grinning
Интересува ме като я махна дали ще мога да забременея веднага или има някакво значение този вид контрацепция до момента.

# 3
  • Мнения: 3 371
Е,аз съм от година и малко със спирала и до момента не съм забременяла Grinning
Интересува ме като я махна дали ще мога да забременея веднага или има някакво значение този вид контрацепция до момента.
да не стане така, че да идеш да ти махат спиралата и да се окаже, че си бременна  Grinning
п.с. съжалявам не мога да ти помогна.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не съм слагала спирала, но много близка моя приятелка я махна, след като решиха да правят бебе-2. Лекарката й беше казала, че след махане на спирала обикновено става от раз, не помня защо. Е, при тях не стана съвсем веднага, но след 2-3 месеца. Всичко беше наред.

# 5
  • до канала
  • Мнения: 518
При мен стана на 6-я месец след като махнах спиралата.Не съм следила за овулация през този период.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 5
аз забременях на вторият месец след махането на спиралата,а с първото си дете чаках три години

# 7
  • Мнения: 7 718
Мисля, че е индивидуално и не зависи от махането на спиралата.

# 8
  • Мнения: 1 335
Божа работа ....

# 9

Здравей,и аз бях със спирала,махнах я преди година и половина.Пазих ме се след това и сега от 5 месеца опитваме за бебе,така че,всичко е индивидуално според мен.Успех!!!

# 10
  • Мнения: 306
и аз мисля, че е индивидуално, защото спиралата не е като хапчетата- няма хормонални смущения...
а иначе моята мащеха, на 50 години забременя, въпреки че има спирала...и уж се пазят...ама божа работа.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 835
Забременях 7 месеца след махането. Първият път пък забременях 4 месеца след спирането на хапчетата. Божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт