За плочките, за фугите и още нещо...

  • 708
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Как се справяте с почистването на фугите. Коридора и половината дневна са със светло жълто- бежов теракот и съответна бяла фуга/ скоро разбрах, че използваната фуга е българска /. И независимо, че почиствам с моп - или как се казва онзи уред с гъбата отдоло и не всеки ден , но използвам и препарат , се налага но 2-3 седмици лазейки и жулейки с четка и Циф да търкам всяка фугичка. Просто си се наслоява малко по малко мръсотия и като не мога да я трая вече се хвърлям на пода newsm28 и започва борбата с нея- обаче нещо взе да ми писва. Ако знаете нещо , с което мога до мина таз проклета фуга- да я боядисам ли, да я лакирам ли и аз не знам какво може да се направи, споделете  идеи . Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 375
Пробвай да намажеш фугите със силиконов разтвор който се казва фуго фикс и е на Боро мисля, запечатва ги стоят като стъклени и не се цапат аз в нас немия фуги лазейки и търкайки Mr. Green  а са светлобежави, намазала съм ги с това чудо на природата, само си миеш пода по нормалния начин без да лазиш и стоят като че току що си приключила с ремонта Whistling

# 2
  • Мнения: 26
багодаря за идеята - ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт