За вибриращите колани...

  • 4 898
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Здравейте мамчета. Интересувам се какво мислите за тези вибриращите колани. Нека да се абстрахираме от това, че ги предлагат по тези предавания, които не вдъхват доверие.  Laughing Искам да си купя такъв колан. Днес ходих в магазина и го пробвах. Доста силни вибрации има и си мисля, че ако продължавам с моите тренировки (програмата на Синди, каланетика) може да има ефект върху целулита. Спазвам хранителен режим и заедно с тренировките съм отслабнала, но имам целулит. Така или иначе съм решила да дам сто и няколко лева за масажи или нещо подобно, но прочетох някои доста обезпокояващи отзиви към антицелулитните масажи и реших да пробвам с колан. Какво ще ме посъветвате? Дали е вреден? Само да поясня, че не е този колан с токовите излъчвания, които ти стягат уж мускулите. Доста съм объркана. Дали тези колани действат на принципа на вибромасажорите във фитнес залите и козметичните студиа? Ако някоя мама е ползвала или ползва такъв колан, моля да сподели.  Hug Наистина от доста време съм сериозна в тренировките и не преяждам. Не ям сладко и тестени изделия. Просто има грапавини (абе направо бучки) по бедрата и искам да ги понамаля. Наистина ви моля за отзиви. Предварително много ви благодаря.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 27
И аз събирам отзиви за тях, май тук във форума никой не ги е пробвал. Мисля да си го купя този от  Телешопа в бяло и зелено дето е. Имам отзиви, но не от първа ръка, че са ефикасни даже и за отслабване. Този от телешопа го предлага една варненска фирма, имаха щанд на Пловдивския пролетен панаир, пробвах им другите 2 масажора- много са готини, сега съжалявам, че не пробвах колана, изкупиха всичко като топъл хляб. Решила съм да го взема септември.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 383
Включвам се в темата. У нас има един такъв колан, обаче не сме го ползвали. Преди години чух, че от такъв колан можело да се преплетат червата, но дали е възможно наистина?  newsm78

# 3
  • Мнения: 6 958
Преди години чух, че от такъв колан можело да се преплетат червата, но дали е възможно наистина?  newsm78

Лично аз не вярвам на тяхното действие,  Naughty но това за преплитането на червата и аз съм го чувала...  Whistling По добре обикновен неопренов колан, кардио тренировка, повече вода и плодчета и зеленчучета и с малко търпение... воала  Peace

# 4
  • Мнения: 4 678
БОКЛУЦИ

# 5
  • Мнения: 152
Това за преплитането на червата не звучи никак добре. Даже страшно, но тези вибромасажорите, те не са ли на същия принцип? newsm78

# 6
  • Мнения: 152
А и друго се сетих. Това може да се случи вероятно, ако се ползва на корема. Но не зная. Днес ще го купувам и ще пиша.

# 7
  • Мнения: 1 432
И аз се каня да си купя този зелено-белия  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 685
 PartyАбе нещо измислена история-за мързеливи хора с големи надежди и излишни пари newsm78 newsm78 newsm78
Много лесно и съблазнително изглежда-макар че аз също често се зарибявам и се набутвам за нещо.
Първо беше преди 3 години онзи колан - АБгимник-лежиш си и си правиш коремни мусколи smile3532 smile3532 smile3532 -стой та чакай-първо не можеш да му насмогнеш на батерии-ефекта не ми се коментира-мъжо ми го използуваше за масажче след фитнеса обаче-майка ми за ревматичните си болки и т н.-на всичко отгоре там някакви лепенки му се разпаднаха и така почна да треска ток- smile3514и до там сега е под някой креват.
После беше Сауна колана-обаче него още го използвам с ентусиазъм-даже в комбинация с неопренови гащи и каране на кростренажор-да не ви описвам каква картинка съм като се опаша newsm44 newsm62 smile3532
Сега ако някой си купи новото чудо и сподели мнение-пак може да се зачудя Thinking newsm78-ама общо взето съм се уверила че така мързеливата на става1

# 9
  • Мнения: 152
teo_71, купих си колана и си направих първия масаж. Честно казано мислех, че ще е болезнено и неприятно, но НЕ. Доста ми хареса. Между другото аз съм писала, че го вземам като заместител на антицелулитни масажи. Правя гимнастиката на Синди като  я редувам с каланетика и съм на хранителен режим. Аз съм се убедила, че без спорт и диета не става нищо, дори да е най-скъпия и най-ефикасен уред за отслабване. Такова чудо няма - да мързелуваш и да отслабваш. Ще докладвам за ефекта. Целувки. Hug

# 10
  • Мнения: 7 723
Не се връзвайте на глупости... Whistling

# 11
  • Мнения: 1 685
teo_71, купих си колана и си направих първия масаж. Честно казано мислех, че ще е болезнено и неприятно, но НЕ. Доста ми хареса. Между другото аз съм писала, че го вземам като заместител на антицелулитни масажи. Правя гимнастиката на Синди като  я редувам с каланетика и съм на хранителен режим. Аз съм се убедила, че без спорт и диета не става нищо, дори да е най-скъпия и най-ефикасен уред за отслабване. Такова чудо няма - да мързелуваш и да отслабваш. Ще докладвам за ефекта. Целувки. Hug
Чакам резултатите!!! newsm10 newsm51 newsm10
                   УСПЕХ

# 12
  • Мнения: 6 958
Вълшебнице, честита ти придобивка  Hug На каква цена е?!? Снимка можеш ли да покажеш също  newsm78

# 13
  • Мнения: 152
99 лв. е. Ще го снимам и ще кача снимки тези дни. Но е доста приятно. Мммммм. Hug

# 14
  • Мнения: 10
за мързеливци
 newsm11 newsm11 newsm11
ако действаха ,щеше да се е разрешил проблема с наднорменото тегло

Общи условия

Активация на акаунт