Похвалете фризьора си

  • 13 981
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
предварително се извинявам за темета,защото знам,че не веднъж е имало подобни.Но все пак имам конкретно питане към вас Simple Smile

Искам да филирам косата си и да направя леки етажи.Доста е дълга и не ми се иска да я скъсявам фрапиращо.
Препоръчаите фризьор от когото сте били доволни,внимателен,които се опитва да направи това което се му обяснили,а не каквото си знае  Mr. Green

За предпочитане в/около кв.Младост      bouquet

# 1
  • Мнения: 4 371
Салон Мартима.
Работи с професионалните бои на Ревлон.
Ето телефона - 868 11 94 и 0888 420 248
Адресът е в Дианабад, ул. Н. Габровски 12.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
За предпочитане в/около кв.Младост      bouquet

Младост в София, Варна, или ...  Laughing Rolling Eyes

Много съм доволна от моята фризьорка. Сега работи във фризьорски салон Поля на ул. Кракра. Казва се Ина.  Peace Peace Много е добра.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Светла при Капанов на Ботев,страхотна е просто. Peace

# 4
  • Мнения: 7 263
За предпочитане в/около кв.Младост      bouquet

Младост в София, Варна, или ...  Laughing Rolling Eyes

Много съм доволна от моята фризьорка. Сега работи във фризьорски салон Поля на ул. Кракра. Казва се Ина.  Peace Peace Много е добра.

самата аз съм в Малдост, но така и не си намерих добър фризьор тук - ако Плиска не ти е далеч ще ти препоръчам мойта фризьорка.   bouquet

п.с. има сега един нов салон много готин в Младост 1А - всичко е на супер ниво, и има фризьор но още не съм го виждала как работи не мога да дам мнение

# 5
  • Мнения: 222
Леле...Все едно аз съм писала въпроса,същото искам и аз ,само че косата ми не е много дълга...Една приятелка ми беше казвала,че ходи на Ботев при Капанов и косата й изглеждаше добре...Може би ще пробвам там...

# 6
  • Мнения: 463
Марияна от салон Силикон ,намира се близо до Севастопол,до новия бизнес център който строят
тел 052651050

# 7
  • Мнения: 222
На мен ми харесва косата на Боряна Гидикова,водещата на обедните новини по БТВ,и нейната май е на етажи  и е филирана,но как да обясня на фризьора какво точно искам

# 8
  • Мнения: 7 723
Веднага ще похваля нашата съфорумка Русо гладно. нет-
напоследък ходя при нея- в Младост 4 и съм супер доволна  Flutter

# 9
  • Мнения: 37
Явно наистина няма фризьори, които да си заслужават в Младост...живея в 2 и наистина е трагично...има един, два салона, изглеждат добре, но не съм ги виждала отворени през деня не знам от кога, можем да си направим извода колко добри са там...

# 10
  • Мнения: 2 229
И аз искам нещо подобно, бях пуснала и тема, записах си час в сряда и ми остава да се надявам, че няма да ми офъка косата драстично. Confused Ще ходя при една фризьорка в центъра, пряка на Витошка, при която са ходили приятелки и ми прави косата за бала, но досега само ме е подстригвала 1-2 пръста. След сряда се надявам да си похваля фризьорката. Grinning

# 11
  • Мнения: 27 524
Братовчедка ми, перфектна е. Не е около Младост обаче, точно срещу басейна Дианабад е.

# 12
  • Мнения: 560
Мама ме вапца,сама се стрижа.
Похвалвам и двете хихихи.За мооето косище още не се е родил достоен фризльорин. Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 461
Братовчедка ми, перфектна е. Не е около Младост обаче, точно срещу басейна Дианабад е.

Блонди, това къде точно е? В някой от блоковете ли има салон?

# 14
  • Мнения: 1 531
предварително се извинявам за темета,защото знам,че не веднъж е имало подобни.Но все пак имам конкретно питане към вас Simple Smile

Искам да филирам косата си и да направя леки етажи.Доста е дълга и не ми се иска да я скъсявам фрапиращо.
Препоръчаите фризьор от когото сте били доволни,внимателен,които се опитва да направи това което се му обяснили,а не каквото си знае  Mr. Green

За предпочитане в/около кв.Младост      bouquet


"яна стил" в младост-1. фризьорката се казва Деси. точно това исках и аз и дълго време не намирах кой хем да ми запази дължината, хем да етажира, хем да филира. деси ми направи точно това и от тогава ходя само при нея. работи внимателно и бързо. не помня точно номера на блока, но уличката се казва май "митрополит софроний сливенски" - пресича бул. йерусалим и отива към окръжна болница. има един ярко зелен блок, 15А му е номера и срещу него е този нов блок с това салонче. успех ти пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт