помогнете ми

  • 715
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
В петък ходих на гинеколог и ми каза,че двата ми яйчника са уголемени а единият е надупчен и получих някакво карвене,но не цикъл предиса ми Дурацеф(антибиотик) и метергин за спиране на кръвта.Днес пак бях кървенето спря тя не ме прегледа изобщо и ми предписа противозачатъчни Femoden каза ми при първия редовен цикъл на 5-я ден да ги почна и тогава да отида при нея за цитонамазка. Въпроса ми е дали е възмойно от настинка да са ми се уголемили яйчниците(моя позната ми каза че е от настинка)и тези противозачатъчни вредни ли са имат ли странични ефекти и какви са
 

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 21:08 от danito_77

# 1
  • Мнения: 1 402
направи си ехография и освен това си смени гинеколожката , при това не отлагай и двете- така освен всичко друго ще си спестиш и много притеснения....а  ако се наложи, ще пиеш противозачатъчни- сегашните са с много по-малко странични ефекти. Това, което ти е казала приятелката ти, , не ми звучи много вярно....

# 2
  • Мнения: 1 335
danito_77, смени си гинеколожката. От такива лекари байгън #Cussing out
Необходим ти е преглед с вагинален ехограф - ще покаже точно състоянието на яйчниците (какво значи надупчен ... newsm78 ....). Това за уголемяването в следствие настинка е несериозно.
Изследване на репродуктивните хормони (по преценка на лекаря) - ще покаже има ли хормонален дисбаланс.
Микробиология - ще покаже дали уголемяването не се дължи на възпалителен процес и какво е общото ти гинекологично здраве.
При изписване на противозачатъчни или други хормонални препарати, ХОРМОНАЛНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!!! Изписаният ти препарат може да се окаже изключително ХЕПОДХОДЯЩ за теб, последиците обикновено се разбират късно.
Приеми сериозно нещата и потърси друг лекар! Успех Peace

# 3
  • Мнения: 89
много ви благодаря за съветите

Общи условия

Активация на акаунт