Добрия, лошия и злия и невинната девойка

  • 2 730
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Защо жените се влюбват в "лошите" момчета а в края на краищата се омъжват за "добрите" момчета. Защо "лошите" момчета ви привличат като магнит още от ученическа възраст и с какво? След като толкова много ви допадат "лошите" момчета защо ги зарязвате по някое време и си вземате "добрите" А най-интересното от цялата работа е че дори като се омъжите за "добро" момче, "лошите" пак продължават да ви харесват.

# 1
  • Мнения: 3 154
Мен никога не са ме привличали Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 622
Защо жените се влюбват в "лошите" момчета а в края на краищата се омъжват за "добрите" момчета. Защо "лошите" момчета ви привличат като магнит още от ученическа възраст и с какво? След като толкова много ви допадат "лошите" момчета защо ги зарязвате по някое време и си вземате "добрите" А най-интересното от цялата работа е че дори като се омъжите за "добро" момче, "лошите" пак продължават да ви харесват.

Няма такова нещо, скъпи  Wink Това са някакви митове и легенди, и текстове от чалга песнички  Wink

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мчи има си чар. То и мъжете си падат по лоши момичета, а накрая се женят за жени, подозрително напомнящи майка им (не задължително физически, слава Богу!), макар и последното да може да се окаже подъл рекламен трик впоследствие.

# 4
  • Мнения: 5 577
 "защо жените си падат по гамени, а в крайна сметка се омъжват за мухльовци?"  - силно ядосан на поредната непровървяла връзка ме пита преди време мой близък приятел, и аз пуснах тема, нямаше успех.

ССФ не харесва лошите.  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 212
Няма такова нещо, скъпи  Wink Това са някакви митове и легенди, и текстове от чалга песнички  Wink
Не е вярно скъпа  Wink има си дори специален израз за това - напр. еди кой си бил "лошото" момче на Холивуд и всички женки луди по него..... Simple Smile

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
има си дори специален израз за това - напр. еди кой си бил "лошото" момче на Холивуд и всички женки луди по него..... Simple Smile
Ааа, това не се брои. Ти изкарвай по ъмнайсе милиона на година, пък да видим някой дали ще се интересува от личностната ти характеристика чак толкоз задълбочено...

# 7
  • Мнения: 212
"защо жените си падат по гамени, а в крайна сметка се омъжват за мухльовци?"  - силно ядосан на поредната непровървяла връзка ме пита преди време мой близък приятел, и аз пуснах тема, нямаше успех.
ССФ не харесва лошите.  Crossing Arms
Само се правят че не ги харесват мисля аз. А този твой приятел от кои е бил - гамените или мухльовците?

# 8
  • Мнения: 5 622
Няма такова нещо, скъпи  Wink Това са някакви митове и легенди, и текстове от чалга песнички  Wink
Не е вярно скъпа  Wink има си дори специален израз за това - напр. еди кой си бил "лошото" момче на Холивуд и всички женки луди по него..... Simple Smile

А ти добър ли си или лош? (да поясня ли пак, че предпочитам добрите  Mr. Green )

има си дори специален израз за това - напр. еди кой си бил "лошото" момче на Холивуд и всички женки луди по него..... Simple Smile
Ааа, това не се брои. Ти изкарвай по ъмнайсе милиона на година, пък да видим някой дали ще се интересува от личностната ти характеристика чак толкоз задълбочено...

Абсолютно вярно.

# 9
  • Мнения: 5 622
Айде да започнем, обаче с дефиниция на "лош" (Както направихме днес с дефиниция на "флирт" ) bowuu

Да започна ли аз?

Лош- разиграва жените, женкар, мачо, обича да прави номера и да наранява.

Ми при тая дефиниция, съм: Не, благодаря  Stop

Такива само ме нервят  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 212
Айде да започнем, обаче с дефиниция на "лош" (Както направихме днес с дефиниция на "флирт" ) bowuu
Помня аз твойта дефиниция на "флирт" много ми допадна .... какво беше - "туй, онуй без х.й"  Mr. Green
Общо взето дефиницията за "лошо" момче е почти същата само че с х.й  Joy

# 11
  • Мнения: 5 622
Айде да започнем, обаче с дефиниция на "лош" (Както направихме днес с дефиниция на "флирт" ) bowuu
Помня аз твойта дефиниция на "флирт" много ми допадна .... какво беше - "туй, онуй без х.й"  Mr. Green
Общо взето дефиницията за "лошо" момче е почти същата само че с х.й  Joy

Не, това не беше моята. МОята беше друга-иди направи справка на втора страница  Mr. Green

Е, то ако лош означава флиртче и след това всички да са щастливи, какво му е лошото, питам аз?!  Thinking

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тръпката е с лошите момчета , но те не стават за нищо повече освен за дивотии

# 13
  • Мнения: 3 423
Аз съм магьосница.
От всяко лошо момче правя добро.
Питайте жените след мен, ще потвърдят.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 783
И за мъжете важи същото - падат си по лоши и разкрепостени момичета, забавляват се с тях, но когато опре до сериозни взаимоотношения, търсят скромничките (друг е въпросът, че привидната скромност невинаги отговаря на истинската същност на притежателката й). Не е правило, но от лошите момчета нерядко излизат добри съпрузи и бащи. Аз не се прехласвам по добрите момчета, прекалено са ми безинтересни и предсказуеми, някак си не намирам тръпка с тях. У лошите момчета има чар, който действа като магнит за жените. Поне за жени като мене. Добрите момичета си падат по лоши момчета.

Общи условия

Активация на акаунт