помпа "Авент"

  • 2 712
  • 21
  •   1
Отговори
мили мами,сигурно много от вас са ползвали помпите на "Авент".спор няма ,че са страшно удобни,но имат един недостатък-гумичките им,без които не може да стане вакуум ,се износват бързо и никъде не ги предлагат,единствено срещу гаранционна карта и касова бележка.На мен ми дадоха на заем помпата и няма как да представя нито
едно от двете,затова моля ако има мами,които могат да ми изпратят поне една гумичка ще им бъда страшно признателна.ако някой иска да ми услужи,моля да ми пише на мейла.благодаря ви предварително,знам,че много от вас биха се озовали.

# 1
при мен се случи същото-дадоха ми помпа и след месец й се прецака малкото гумено кръгче,наложи се да си купя нова.На упътването й имаше адрес и телефон за резервни части,обаче нещо не мога да го намеря,затова ще ти дам адрес и телефон на вносителя-може да ги питаш-02/9555115,ул'Иван Сусанин'26

# 2
  • Мнения: 2 005
аз имам същия проблем с тази помпа,вече не прави добър вакуум,но не знаех,че има резервни гуми.Освен това за 1 месец ползване цялата се разскърца,като започна да се цедя цялата махала ме чува  Joy  Joy

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За скърцане-да, ужас беше Mr. Green. Чак детето се събуждаше като почнех да се цедя. Но гумичката до последно беше в добро състояние. Дано си намериш нова. Peace

# 4
  • Мнения: 4 546
моята също се скапа , а само 10ина дни бях ролзвала помпата. мислех си дали не е от стерилизирането. сега резервната не я стерилизирам

# 5
  • Мнения: 4 451
Пусни си обява в "Търся, купувам, наемам" и все някоя мама ще се отзове. Peace

# 6
  • Мнения: 1 449
Малко извън темата - но моята помпа не е мръднала за 8 месеца интензивно ползване.
И досега стерилизирам всички части след всяка употреба (първите месеци по 7-8 пъти на ден). Клапата-звезда няма пукнатини, вакуума е перфектен...

Извинете за отклонението, дами, но ми е странно защо се получава това разминаване, има доста оплаквания като вашите.

# 7
  • Мнения: 2 849
Пусни си обява ,че търсиш,често предлагат помпи.Аз не съм имала проблем с въпросната клапичка .

# 8
  • Мнения: 375
Най-добре без помпа,бебето само си регулира колко кърма да "произведе " мама,освен ако не работиш и трябва да оставиш в къщи.

# 9
  • Мнения: 4 546
то и мойта клапа няма пукнатини, но излиза при употреба.

# 10
  • Мнения: 41
И моята помпа е така..и трите резервни тапички се скапаха за по 20 дни #2gunfire
На моя приятелка също...на нея дори и се сцепи гумената голяма част #Crazy
Никъде не продават резервни..
Страшно съм ядосана #Cussing out  - 80 лв ... за нама и  2 месеца... #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 5 718
И моята "звездичка" се скапа за около 1м - нямаше пукнатини, но не правеше хубав вакуум и цопваше в кърмата.  Tired За скърцането да не говорим.

# 12
  • Мнения: 1 092
И моята помпа е така..и трите резервни тапички се скапаха за по 20 дни #2gunfire
На моя приятелка също...на нея дори и се сцепи гумената голяма част #Crazy
Никъде не продават резервни..
Страшно съм ядосана #Cussing out  - 80 лв ... за нама и  2 месеца... #Cussing out
Питаш ли как се чувствам като я купихме за 92 лв. и съм я ползвала не повече от 5-6 пъти Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 191
Всички части на помпите Авент се продават като резервни от вносителя. Ако имате гаранционна карта се купуват на 3 пъти по-ниска цена. Аз си закупих от тях клапички по 2лв. с гаранционна карта. Официалният вносител на Авент се намира на ул. Иван Сусанин 26 - кв. Павлово.

# 14
  • Мнения: 1 733
Като родих Калоян, доста трудно ми дойде кърмата. Някой (не помня вече кой) ме посъветва да сваля тази гумичка, за да може по-плътно да прилепне помпата към гърдата. Така и направих и наистина ми беше по-лесно да се цедя без гумичката, отколкото с нея.

Общи условия

Активация на акаунт