Секцио и висока Т

  • 15 086
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди две седмици родих със секцио. последните два дни от престоят ми в болницата бях с Т /но в деня на изписването го премълчах/. Възможно е и след това да съм имала Т, т.к. се чувствах като парцал. От онзи ден ме втриса и вдигам висока Т - вчера 39,2, днес - 38, 2... По-късно ще се обадя на док., но все пак искам да знам дали се е случвало на друг и на какво може да се дължи?
Нямам кърма от 5 - 6 дни, така че това не може да е причината, шевът ми също изглежда добре и не ме боли, кръвотечението ми е нормално.

# 1
  • Мнения: 1 371
Аз след като родих, имах родилна треска. Беше ми ужасно студено, с висока температура, но само няколко часа. Чувала съм, че при някои родилки треската идвала няколко дни, седмици след раждането... Но при Вас от доста време е висока температурата.
Дано да е нещо безобидно.
 Peace

# 2
  • Мнения: 2 196
Не мога да дам мнение,но ти стискам палци да не е нещо сериозно.  fingerscrossed
И леко да ти се скарам,че си замълчала в болницата за температурата.  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 117
Аз също родих със секцио и като теб след две седмици ме втрисаше , вдигнах висока температура. Преди това в болницата нямах темепратура. С разтривки и парацетамол се оправих и пих витамин С.

# 4
  • Мнения: 144
Аз като раждах имаше едно момиче така .Оказа се нещо вирусно .Подържаха я още малко в болницата за лечение и се оправи.Успех.Да не би да е нещо от гърдите???

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Отивай на лекар, веднага. Не отлагай нито ден повече.
Успех!

П. П. Честита рожба  bouquet!

# 6
  • Мнения: 4 621
Аз също бях с температура след секциото. В болницата ми гледаха операцията, за да изключат възможна инфекция, но се оказа, че всичко е наред и я свалях с парацетамол и аналгин.
Най вероятно не е нищо страшно, но при всички случаи се обади на лекаря си и отиди да те види ако трябва Peace
Успех и честито бебче  bouquet

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Гърдите как са ти, да не правиш мастит?

Беж на доктор!

И честито бебенце, да ти е живо и здраво   bouquet!

# 8
  • Мнения: 990
Аз също поддържах висока Т ,но при мен проблема беше с гърдите и слизането на кърмата. Обади се на лекаря . Стискам ти палци всичко да е наред. Честита рожба   bouquet

# 9
  • Мнения: 8 769
Лекси, честита рожба!   bouquet  bouquet
Не ми се е случвало подобно нещо след двете секциа, според мен е добре да се обадиш много бързо на твоя лекар. Желая ти бързо възстановяване! Hug

# 10
  • Мнения: 4 451
На мен ми се случи. Отивай възможно най-бързо на лекар. При мен се оказа тежко възпаление на матката (тежък ендометрит), в следствие на което получих тромбофлибит. Лежах близо месец в болница, където лекарите се бориха за живота ми. Не казвам, че и при теб е същото, но такава висока Т не е нормална. Говори за някакъв възпалителен процес. Бях 18дни с висока Т и накрая ме взеха по спешност в болница.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet не е от гърдите - кърмата ми спря преди 5 - 6 дни.
mari_anka, а болки имала ли си? Аз нямам. Всечко изглежда ок.
Търся док. от 7.30, но явно е в раждане или операция.

# 12
  • Мнения: 3 116
Продължавай да търсиш лекаря. Просто трябва да се изключи възможността от възпаление  Thinking

# 13
  • Мнения: 911
След като се видиш с доктора пиши какво ти е казал. Успех, дано не е нещо сериозно!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 720
Не мога да дам мнение,но ти стискам палци да не е нещо сериозно.  fingerscrossed
И леко да ти се скарам,че си замълчала в болницата за температурата.  Laughing
Peace
А антибиотик там дадоха ли ти? Въобще - разбраха ли, че имаш Т?

Общи условия

Активация на акаунт