Спите ли заедно със съпруга

  • 9 394
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
След като имаше тема дали си лягате по едно и също време със съпруга то естественото продължение на темата е въпроса:
Спите ли изобщо заедно в едно легло със съпруга? Ако не защо? И от кога не спите заедно?
Да започна аз първи както се полага. Не спим със съпругата в едно легло дори в една стая. Имаме си две спални и всеки се оттегля в неговите си покои като му се доспи. В къщи цари мир и спокойствие. Честно.

# 1
  • Мнения: 124
Мъжът ми е така да се каже господаря на спалнята и за нищо на света не би си дал леглото Closeна мен като ми писне да слушам хъркането му се местя в хола на дивана nuts nuts

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Спиме заедно, но от повече от година си имаме и компания на спалнята - малката ни дъщеря. А голямата е на една ръка разстояние  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 042
Може да не си лягаме винаги по едно и също време, но още си спим в едно легло. Mr. Green

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Естествено заедно, на сутринта и малката се намърдва при нас ...

# 5
  • Мнения: 185
Не,не спим заедно,аз спя с децата ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 991
Ми...спим заедно, когато сме в един град. Като сме в различни, спим отделно Mr. Green
Не стои под никакъв параграф въпросът да сме в един град и да спим отделно. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 25 441
Заедно, в едно легло. Изключение е само когато някой е болен и спи на дивана, за да не безпокои (или заразява) другия.
Ъъъ... нощните смени на съпружието не се броят, нали?  Laughing

ПП Аз се чудя що форумът бъка от сексуални теми, пък то каква била работата... Тц, тц, тц...

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
В момента да. Смятам и за напред да е така Laughing Не спяхме заедно само докато бях бременна, защото нервичките ми бяха опънати до крайност и всяко негово прохъркване ме караше да искам да го удуша с възглавницата, както си спи Twisted Evil Притесних се за живота му и го помолих да спи в хола :peace

# 9
  • Мнения: 22
естествено, че спим заедно (кой иначе, ще ме топли), НО в най-големите горещини се ширя сама на спалнята, а на него му оправям дивана в хола.

# 10
  • София
  • Мнения: 375
Заедно, досега не сме  спали поотделно,мисля и за напред да е така, аз имам убийствено дълбок сън и не го чувам като хърка - може това да е причината да не съм се изнасяла още от спалнята Mr. Green

# 11
  • на село
  • Мнения: 70
Може да не си лягаме винаги по едно и също време, но още си спим в едно легло. Mr. Green
Да и ние сме така,почти не лягаме по едно и също.

# 12
  • Мнения: 3 042
Ъъъ... нощните смени на съпружието не се броят, нали?  Laughing

Мисля, че не трябва да се броят.
Моят мъж сега спи в НАШЕТО легло сам. Как да спя и аз като съм спала цяла нощ. Wink

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не...
Мъжа ми е в Хаити на 20000км от мен и 8 часа време разлика. Когато той става, тук е обед.
Като се прибере, пак не спим - уплатняваме времето с по-интересни занимания  Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 268
След като имаше тема дали си лягате по едно и също време със съпруга то естественото продължение на темата е въпроса:
Спите ли изобщо заедно в едно легло със съпруга? Ако не защо? И от кога не спите заедно?
Да започна аз първи както се полага. Не спим със съпругата в едно легло дори в една стая. Имаме си две спални и всеки се оттегля в неговите си покои като му се доспи. В къщи цари мир и спокойствие. Честно.
Добре си започнал, ама не си отговорил на собствените въпроси. Simple Smile

По темата: Спим, разбира се. Не съм и помисляла да спим разделени дори кгато сме били скарани и не съм можела да го "дишам". Дори тогава не се изнасям от леглото. А пък и там сдобряването става най-лесно..... протегнеш ръка, сгушиш се мълчаливо и...... На сутринта вече усмихнати.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт