Как да се забави цикъл?

  • 3 741
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не зная тук ли е мястото, но все пак да попитам. Приятелка ще идва на гости скоро, на море. Това е единствената й възможност за почивка. Очертава се цикълът й да съвпадне с планирания отдих. Има ли възможност да забави цикъла си с няколко дни? Някой от вас опитвал ли е?

# 1
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, има начин. Пие ли противозачатъчни? Ако не - с прогестеронови хапчета. Аз лично съм пила Прималут-нор за забавяне на цикъла. Почва се 4-5 дни преди очакваната дата, по 1 на ден и се продължава до 2-3 дни преди желаната дата за настъпване на цикъл. Не съм имала проблеми след тези хапчета, но е важно да се знае, че повече от 2 пъти годишно не трябва да се прибягва до тях!!

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
а така иаз да питам, след броени дни ще съм на примолут нор по същата при4ина, пътуване продължително в периода на оцикляне, и мисля да ги пия 2 по 1 3 дни преди тръгване, дали ще е добре ? защо по едно на ден ?

# 3
  • Мнения: 297
orgametril също няколко дни преди очакваната дата на цикъла

# 4
  • Мнения: 27 524
Най-лесно и безобидно - с вит.С  Peace Да запчова да пие поне по 1гр на ден и така всеки ден  Peace

# 5
  • Мнения: 959
Примолут Нор,1 таблетка 2 пъти дневно,като се започва 3 дни преди очакваната менструация и се появява 2-3 дни след спирането на хапчетата.Когато ми се наложи съм го ползвала и съм нямала никакви проблеми.

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
666, ето това ще направя и аз!мерси!

Общи условия

Активация на акаунт