пигменъация по корема

  • 1 182
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте момичета!!!
През бремеността ми се появиха много тъмни линии по корема и получих пигментация на слабините.Вече минаха почти 2 месеца а все още не е изчезнала  Sad. Кога изчезват тия линии, че съм като зебра ама на обратно.

# 1
  • Мнения: 3 499
ОООООО, няма да изчезнат скоро. Ти какво си мислиш, че изчезват с магическа пръчка?! Те избледняват постепенно за около година, може и повече. Моята линия беше тънка и съвсем бледа, а изчезна напълно едва преди няколко месеца.

# 2
  • Мнения: 27 524
До година би трябвало да се махнат  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 362
Моята линия на корема изчезна около година след раждането.
Ти за стрии ли питаш или за линията по корема? Rolling Eyes

# 4
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
При мен linea negra се затри (преди месец-два, не знам newsm78), но пъпчето ми е черничко, сякаш не съм се къпала отдавна... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 649
Към 6-тия месец изчезнаха моите черти.

# 6
  • Мнения: 255
Имам и linea negra за нея питах, а за стриите кво да питам.Разбрах , че те са кауза пердута.

# 7
  • Мнения: 38
но пъпчето ми е черничко, сякаш не съм се къпала отдавна... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

хахаха и мойто и мойто - иде ми да бръкна с кесийката  Mr. Green
добре, че бемките по корема ми се посмалиха, че бяха станали като монети от по левче Joy

# 8
  • Мнения: 865
Ами линията от пъпа към слабините ми поизбледня вече.Не съм чувала обаче за повече от 1 тъмна  линия newsm78

# 9
  • Мнения: 1 183
Още си ми стои линията на корема.

# 10
  • Мнения: 545
Ще се махне, няма страшно - въпрос на особености на пигментацията на кожата ти. Пък и сега е лято, слънцето оказва също някакво допълнително въздействие. Ако искаш би могла да пробваш някакви избелващи козметични продукти.

# 11
  • Мнения: 255
Ами линията от пъпа към слабините ми поизбледня вече.Не съм чувала обаче за повече от 1 тъмна  линия newsm78


Ами то моя корем е целия разполовен .От гърдите до пупа и от пъпа до слабините, а самия пъп е черен като ...абе много е черен  Laughing

# 12
  • Мнения: 701
Имам бледа пигментация и се надявам да изчезне до година след раждането.
А относно пъпа - и аз така-сякаш не съм го мила въобще през тези 9 месеца! newsm78

# 13
  • Мнения: 3 069
До към една година след раждането ще изчезнат.Пр някои мами става по-бързо но при мен тъмната ивица от пъпа надолу все още я имам, въпреки, че доста е избледняла.

# 14
  • Мнения: 990
Моята изчезна към 5-6 месец.

Общи условия

Активация на акаунт