Къде в Равда може да се ходи на хубав плаж и къде може да се хапне вкусно??

  • 7 157
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
В края на седмицата заминаваме на почивка в Равда и сега ще Ви бъда благодарна ако някой има повече инфо да сподели нещо повече.
Интересува ме главно хубав плаж /знам че в Равда не са нещо особенно но все пак/  и места където може да хапне човек или да пие вечер бутилка вино с жива музика???
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 239
Аз се върнах от Равда миналата седмица хубав плаж има от към лагерите на бунгала близо до плажа на 100м. до тях имаше кафенета където хапвахме на достъпни цени,а жива музика има в всяка кръчма на центъра   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Хубаво заведение - Чучура  Peace

Хубав плаж точно в Равда няма, иначе между Равда и Несебър до потъналия кораб  Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
В Равда има едно единствено заведение, където храната и обслужването са просто перфектни, казва се чучура, но там музика няма. Иначе в дървената къща до гондолата има музика и танци, храната горе-долу става. Това знам от миналата година, тази сигурно е изникнало нещо ново.
Плаж в Равда няма, ходехме или в ляво от главната до каменния кей, там не е платено, но е малко и водата беше само водорасли  Sick
Ходихме с колата по пътя към Несебър, бившия плаж на ВИФ, там не е лошо.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
За храна - не знам.
За плаж - Аурелия и Олимпийски надежди. Поне на мен там страшно ми харесва плажа. Друг е въпроса, че вече е препълнено...

# 5
  • Мнения: 2 197

Ходихме с колата по пътя към Несебър, бившия плаж на ВИФ, там не е лошо.
Tози плаж е страхотен! Малко е изолиран от основната паплач в Равда и Несебър и по този повод е почти празен. Много е хубав. Има вълни! Тази година ми омръзна 10 дена да ми е като чай водата - без една вълничка. А в Равда има вълни, но е и доста дълбоко. Има и спасител даже - е , аз за 10 дена не го видях веднъж буден, но сигурно ако го сбуташ ще спаси някого. На въпросния плаж има барче на самия плаж и заведение точно в началото на стълбите. Нищо друго. На нас ни беше супер там, много съжалявам, че тази година не успях да отида там.

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В Равда има едно единствено заведение, където храната и обслужването са просто перфектни, казва се чучура

Блонди, обясни ми мола те от центъра  - там където е кметството, как да стигна до Чучура?

# 7
  • Мнения: 526
В Равда има едно единствено заведение, където храната и обслужването са просто перфектни, казва се чучура

Блонди, обясни ми мола те от центъра  - там където е кметството, как да стигна до Чучура?
Не съм Блонди,но ще ти отговоря Simple Smile
Тръгваш в посока надясно-не към Несебър,а в противоположната посока,това им се води нещо като главна улица.На не повече от половин километър е Чучура.Храната наистина е хубава.

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не съм Блонди,но ще ти отговоря Simple Smile
Тръгваш в посока надясно-не към Несебър,а в противоположната посока,това им се води нещо като главна улица.На не повече от половин километър е Чучура.Храната наистина е хубава.

Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт