малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 336
  • 117
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Знам, че ще бъда нападната  доста за това, което ще кажа, но просто не мога се сдържа. Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират? Четох, че някои се разтреперали, други се разревали, трети гледат с умиление, четвърти за малко а получат сърцебиене..... Преди се вълнувах  от този случай...Но сега всичко се превърна в една огромна медийна кампания и  предполагам това ме отблъсква донякъде....Гледам ТВ - то и тяхното завръщане и нищо......спрях телевизора, защото  по всички канали едно и също....всичко се преекспонира... мисля си, че нас българите много ни бива да  залитаме по крайности...

# 1
  • Мнения: 1 671
Макар че не споделям твоите мисли, не те нападам.
Всеки има право да мисли, каквото си иска.

А за преекспонирането не си права - отдавна в България не е имало такава огромна новина.
Малко са подобни добри новини от такъв ранг - световното по футбол 1994, приемането ни в НАТО, приемането ни в ЕС.

А това е една човешка новина, при това добра. Обикновените граждани на България - сестрите и лекарите - напълно заслужават медийното внимание.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И аз съм от просълзилите се. Толкова много се зарадвах!
Може би съм по-емеционална, по-чувствителна, знам ли?
Днес казах и на мъжа ми, който е на 20000км от тук и той много се зарадва. Нищо, че не е българин, носеше лентичка "Не сте сами" навсякъде по света и раздаваше на колегите си в посолствата.

# 3
  • Мнения: 2 821
Още една тема Rolling Eyes
От чисто човешка гледна точка не се ли развълнува поне малко? От прегръдките на близките им хора. Зарежи политиката, макар и да е в основата на процеса. Виж Човешкото в прибирането им на Родна земя и израза на любов. Бих се взривила от емоции ако съм на тяхно място, жадувала за прегръдките на децата си от толкова години насам...свобода...
Всъщност точно различните мнения по всички въпроси крепят форума...
Със здраве!

пък и нали твоята тема е само за незарадвалите се...нямаме място тук Confused

# 4
  • Мнения: 677
Петрова, ако погледнеш малко по-далеч от носа си, може и ти да се развълнуваш. Успех!

# 5
Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират?
Тъй като това не ми звучи като риторичен въпрос, ще ти отговоря: защото си безсърдечна! Не ми идва на ум по-силна дума.
Ако такава трагедия не може да те развълнува съм любопитна да чуя кое е онова, което може да те разтърси. Или пък си абсолютен непукист?! Ако бяха изпълнили смъртните присъди /което беше абсолютно възможно, ако някои страни не бяха видяли интерес от процеса/ пак ли нямаше да се развълнуваш, да плачеш? Аз лично щях да вия от мъка...

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз се вълнувам и просълзих, защото гледайки репортажите по ТВ се поставих на тяхно място и на това на роднините им.
На теб явно други асоциации са ти нахлули в главата.
Аз лично ги гледах като майка, която не може да си представи да е разделена толкова дълго с децата си и другите близки.

# 7
  • Мнения: 5 622
Петрова, ако погледнеш малко по-далеч от носа си, може и ти да се развълнуваш.

+

защото си безсърдечна!

# 8
  • Мнения: 3 268
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

# 9
  • Мнения: 14 486
на мен също ми е безразлично.
 наречете ме както искате. убедена съм че цялата история е един медиен фарс, потулване на информация, раздуване на друга, никой не помни,че всъщност всичко започна когато симеончо дойде на власт през 2001 и явно реши, че така ще компрометира правителството на костов, извадиха тази история и искаха да получат дивиденти от освобождаването, което обаче паси се успя да постигне. а те са в затвора от 1999 г.
има още доста неща които ми правят меко казано лошо впечатление.

# 10
  • Мнения: 1 858
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Петрова на дали има нужда от твоето съжаление! Може би Петрова съжалява теб и някои други чиито очи виждат само това, което им се показва Grinning!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Защото не мисли като теб ли  Thinking

И аз се просълзих ... въпреки, че много пъти съм се изказвала цинично по техния случай, въпреки, че се съмнявам в тяхната абсолютна невинност , аз също много се зарадвах , че се прибраха ...съчувствах им и се радвах с тях и близките им , като човек на друг човек ... със сигурност това, което са преживели там е ужасно ... 

# 12
  • Мнения: 7 723
Аз съм тези, които ще те нападнат,
затова няма да се изкажа по темата.

# 13
  • Мнения: 5 539
Изяжте я, изяжте я Петрова! Twisted Evil
Дотук с честността във форума...

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм тези, които ще те нападнат,
затова няма да се изкажа по темата.

 hahaha


Така ли ... пишеш само това, което ще се хареса и е в тон с общото настроение

Общи условия

Активация на акаунт