Настъпва ли промяна в цикъла след полет със самолет?

  • 3 274
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте и от мен, та и аз да попитам когато човек лети със самолет настъпва ли някаква промяна в целия цикъл какво имам впредвид е че този месец засякох цикъла ми беше на 27 юни, две черти на теста за ову на 15 но правихме секс само на 15 таъ като мъза ми беше нощна смяна и затова си мисля че пропуснахме момента, и обикновено преди да ми дойде винаги имам болки в гърдите , а този път до сега чувствам гърдите си просто както обикновено без болки а също така 3-4 дни имах остри болки ниско долу но това бе6е през време на овуто а и не чувствам да ми дойде скоро, макар че малко ми се гади но си мисля да не е от високото ниво на прогестерона, нямам никакви проблеми с яйчниците минала съм всякакви прегледи преди да почнем бебеправенето само имам запушена дясна тръба, бихте ли ми обяснили дали това всичко не е от това че летях със самолет, и дали пътуванията оказват влияние

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:30 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 2 309
Всичко оказва влияние...

# 2
  • Мнения: 165
И АЗ ТОЗИ МЕСЕЦ ЛЕТЯХ.ТРЯБВАШЕ ДА МИ ДОЙДЕ ТОЧНО В ДЕНЯ НА ПОЛЕТА.ДОЙДЕ МИ СЛЕД ЧЕТИРИ ДЕНА ЗАКЪСНЕНИЕ,КОЕТО МНОГО РЯДКО СЕ СЛУЧВА А ИМАХ ГОЛЕМИ НАДЕЖДИ.И МЕН ГЪРДИТЕ НЕ МЕ БОЛЯХА А ВИНАГИ МЕ БОЛЯТ 3,4 ДЕНА ПРЕДИ ТОВА.НО НЯМА НИЩО ОБЩО С ПОЛЕТА ,ЗАЩОТО ТРЯБВАШЕ ДА МЕ ЗАБОЛЯТ ПРЕДИ НЕГО.ТОВА Е ПРИ МЕН ,ПРИ ВСЕКИ Е РАЗЛИЧНО.ДАНО ПРИ ТЕБЕ Е ТОВА КОЕТО ИСКАШ PeaceПРИ МЕН ЗАКЪСНЕНИЕТО МОЖЕ И ДА Е ОТ СТРАХ,ЗАЩОТО НЕ БЯХ ЛЕТЯЛА ДОПРЕДИ ТОВА-ЩОМ МИ ИЗЛЕЗЕ И ХЕРПЕС ,,СТРАШНИЦА ,,ПРЕДИ ПОЛЕТА.

# 3
  • Мнения: 4 700
При мен няма промяна. Може би zаЩото летя по 3 или 4 пъти в двете посоки в годината. Обаче нито ми е zакъснявал нито е подранявал цикълът. Но пък промяна може да има zаради смяната на климата.  Peace

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Летя много. Досега никакво влияние не ми е оказало.  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 436
При мен винаги оказва, но го отдавам на огромната часова разлика. От самото летене, едва ли  Thinking.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Не съм забелязала промяна заради полетите. По-скоро може да има промяна, ако си сменяла климата.

Общи условия

Активация на акаунт