Отговори
  • Мнения: 263
Та питането ми е за тях. Можете ли да ми дадете координати някакваи? Телефони или даже ако има сайт със снимки би било още по-добре! Или ако някой е ходил да каже дали е доволен?
Много благодаря предварително

# 1
# 2
  • Мнения: 263
Точно това търсех, много, много ти благодаря mi6i!

# 3
  • София
  • Мнения: 896
Бях в Балчик в началото на месеца и едва ли ще стъпя там в близките години. В двореца може и да е хубаво, но ако отивате за море не става. Почти нама плаж, крайбрежната ивица е една алея и натрупани бетонени плочи в морето. Съвсем малко пясък, ужасно много водорасли, ужасна смрад от гниещите. Съвсем близо до пристанището - в един залив са. Около алеята насипан пясък и на тях набучени чадъри, за които се плаща. Видя ми се ужасно. И града - един такъв сив, стари къщи, неподдържани, стръмни улици. Имам няколко снимки от "плажа", мога да ти ги пратя, ако искаш. 
  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 534
Леле , Bise , сърцето ме заболя като прочетох какво си написала за любимия ми и роден град  Confused
Не че много си излъгала , но пък има и хубави страни , а най-важната , имайки предвид жегите е , че градът е наистина прохладен  Wink
Прекрасно е , че можеш все още да попаднеш на място , на което можеш да починеш , няма я навалицата из града , както е из южното черноморие  Mr. Green
А че в Балчик има само три посоки е вярно
- на горе
- надолу
-... и по стълбите

Има плаж с пясък все още , търси Централния , а не този , който е около Двореца
Какво да се направи , пясък не се задържа много , морето си го тегли и всяка година насипват нов , който до есента също е издърпан от морето ...
Според мен обаче Балчик е един от най-красивите градове , а и в околностите има какво да се види , има нови разкопки , нос Калиакра , Камен бряг , Мидената ферма , можеш да тръгнеш към девствените плажове в посока Дуранкулак (на север) или в обратна посока към Албена , която е на пет минути с кола

# 5
  • София
  • Мнения: 896
Извинявай, не съм искала да засегна никого Hug
Просто описвам преживяното и почувстваното от мен. За прохладата - изпекохме се, даже си тръгнахме един ден по-рано от предвиденото.
Че има до къде да се отиде - има, но като за екскурзия. И по-подходящи сезони биха били пролетта или есента.
За двореца не ми се говори. Потресена и разочарована съм от това, което видях. Едва се стига до входа от сергии. И не само това, ами и по вилите са отворени такива. В едната вила - музея - има ориенталска сладкарница с наргилета Shocked.  Експонатите са сбутани в няколко стаички и това е. Добре, че градината е разкошна и я поддържат. Засега.

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз съм фен на Балчик и се интересувам,някакви цени някой да знае,че не видях?

# 7
  • Мнения: 504
Искам и аз някакви координата на 09.08. искаме да ходим за 4 дена. Мъжа е решил, че ще е Балчик и тва ще е. И цени разбира се...

# 8
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
От години ходя на Балчик-харесва ми града има и хубави плажове наоколо.Редовно ходим на Иканталъкъ/незнам правилно ли го изписах/ но тази година е превърнат в строителна площадка.Централния също не е лош а и една рибарска буна близо до Бялата лагуна също е приказно местенце.

Общи условия

Активация на акаунт