бяло течение със странни парчета

  • 22 311
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336

            Помогнете ми моля ви. Имам бяло течение, което е много силно имала съм  и преди бременността, но го бях излекувала. Гъби не съм имала, нооо сутрин е адски силно и ми излизат някакви бели парчета, нищо общо с кръв, но ме е страх, а лекарите ми казват че нищо не могат да правят до края на 6 месец. Имал ли е някой този проблем. Миналата седмица ме гледаха на ехограф и всичко беше ок. Нямам болки в корема, гърдите ме болят. По-точно зърната ако се брои. Вчера сутринта повръщах. Пия утрогестан , че имах проблем, който отшумя + нош па и фолиева киселина. Имали ли сте подобни проблеми или пак  съм патология. Писна ми вече. Лежах и в болница, в Патология. Вече нзн. Писна ми от некадърни лекари. В 9 г. с. съм и вече не издържам искам бебе. Само лежа, а пак имам проблеми. Биха ми и 3 ампули прегнил.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Помощ

# 1
  • Мнения: 1 426
Ти кой месец си? Аз по едни такива жеги, 6-7 месец бях, имах подобно на твоето бяло течение, на моменти гъсто като някаква паста от тубичка... Гинекологът ме успокои, че било от жегите. Никакви други проблеми нямах, родих си съвсем навреме.

# 2
  • Мнения: 1 371
Спокойно, мила. Щом лекарите са ти казали, че няма нищо сериозно, тогава се успокой и се радвай на бременността си. След 6-я месец ще ти предпишат лекарства, ако се налага. Не съм имала течение, но в деня, когато родих имах изведнъж доста силно някакво течение(даже си помислих, че са водите), което почти веднага спря. И мен ме боляха гърдите, особено в началото. Даже ми е текло и коластра... Колкото до повръщането - повръщах цели осем месеца.  Mr. Green Само пий повече вода, че на тези жеги можеш да се обезводниш. Колкото за лекарите - мисля, че в Майчин дом са най-добрите и можеш да отидеш и да се посъветваш и с някой от там.
Лека бременност.
  bouquet
 Hug

# 3
  • Мнения: 336
Благодаря момичета за бързите отговори. Аз честно казано се боях да не съм изхвърлила нещо което засега трябва да е в мен  Cry, но ме поуспокоихт Cry. А и все се мисля че при аборт има кръв болки. Толкова много изтърпях напоследък , че взех да се вманиачавам. Ще ми се да имам един ехограф у дома  Grinning

# 4
  • Мнения: 73
Според мен това течение без мирис и на парцали е типично за гъбички-Кандида.Не пишеш бременна ли си или не.Ако си бременна в начални месеци е най-уместно глобули на Гино-дактрин.Ако си след третият месец-Клотримазол също глобули.Как може да не са ти обърнали внимание лекарите???????????

# 5
  • Мнения: 2 197
Ама спокйно,бе, ще мине!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 634
Според мен това течение без мирис и на парцали е типично за гъбички-Кандида.Не пишеш бременна ли си или не.Ако си бременна в начални месеци е най-уместно глобули на Гино-дактрин.Ако си след третият месец-Клотримазол също глобули.Как може да не са ти обърнали внимание лекарите???????????

Както го описваш и на мен на кандида ми прилича. Спокойно не си изхвърлила плода. Освен това лекарствата против кандида не пречат да се взимат по време на бременост. Но не ми е ясно защо не те проверяват. Сега се сещам, че в нашата отчетна тема имаше момичета на които също не им обръщаха внимение. По скоро иди при друг лекар.
Апропо щом ти се гади, това е най- сигурния признак, че плода е в теб през първите месеци. Единствено това ме крепеше докато ми се гадеше и повръщах.

# 7
  • Мнения: 707
Бяло течение по време на бременност не е "нормално". Нормално е увеличение на влагалиЩния секрет, което не е бяло течение.
Отиди на друг доктор. Всичко се лекува, дори и в първият триместър.

# 8
  • София
  • Мнения: 115
Течението, което описваш, както са казали момичетата преди мен, е типично за Кандидата. Аз получих такова в 9 г.с. - изписаха ми три глобули Клотримазол - доктора каза, че няма проблем. За съжаление не съм ги изтрепала, та за това сега си слагам Гино Певарил.
Иначе в началото и аз имах проблеми като твоите - сложиха ми няколко инжекции Прегнил, пих Дуфастон, но вече (да чукна на дърво) всичко е наред. Така че - спокойно  Hug.
Съветвам те да отидеш и да ти вземат една микробиология, която ще покаже най-добре какво се случва, а лекарства - само след консултация с лекар. Успех и лека бременност!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт