Болки или не точно между краката

  • 1 628
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Бременна съм в деветият месец,но от осмият месец когато съм легнала и стана...чувствам тъпа болка в таза.По точно между краката.Не е остра,а като,че ли тъпа и придърпваща на костта.Когато се поразходя ми минава.Кажете ми на вас случвало ли се е да имате такава болка?Това на какво се дължи?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не знам на какво се дължи,но доста жени я изпитват-като родиш ще мине!
Успех и леко раждане!

# 2
  • Мнения: 1 732
Тазът се разширява - подготвя се за раждането.
Няма страшно!   bouquet

# 3
  • Мнения: 990
От разширяването на таза е.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
При мен беше постоянна тази болка от 7-ми месец докато родих. После въобще не се е връщала. От разширяването на таза е.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 907
И аз имах такива болки, момичетата са ти казали вече - от разширяването на тазовите кости е. Още малко стискай зъби и ще мине  Hug. Леко раждане ти желая   bouquet .

# 6
  • Мнения: 1 733
Да, от разширяването на таза е. Късмет и леко раждане ти пожелавам!

# 7
  • Мнения: 227
Dokolkoto sum 4ela po temata, tova 4uvstvo na leka bolka i tejest e normalno, tai kato tazat se raz6iriava, za da mine bebeto. Simple Smile
i az 4uvstvam leka tejest v momenta...
Leka bremennost na vsi4ki! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 227
Propusnah da kaja, 4e sled okolo godina sled rajdaneto, tazat 6te se varne v predi6noto si polojenie. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 496
От таза е,година след раждането вече ще си е както преди. HugХубаво ще е ,ако таткото може да те разтрива леко в долната част на кръста,на мен ми помагаше.

# 10
# 11
  • Мнения: 5 362
И аз имах такива болки още от края на 8-я месец.
Както са ти писали и другите мами,тазовите кости се разширяват и се подготвят за раждането.
След като родиш няма да я усещаш повече тази болка.
Леко и успешно Peace

# 12
  • Мнения: X
Дааааа, нормално е. При мен понякога е остра и пронизваща болката. Понякога боли тъпо, все едно някой ти е набил коляно, да не казвам къде.  Embarassed Споко!

# 13
  • София
  • Мнения: 431
И аз бях така. След раждането изчезва. Леко раждане!

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
охххх и аз бях така. Това с коляното е много точно казано. Да си призная имах още доста "екстри" от бременността, от които все едно ме оперираха след като родих. Събудих се и нищо (освен от раждането) не ме болеше. Успех и късмет с раждането!

Общи условия

Активация на акаунт