Мнения за бяла техника на Електролукс

  • 51 498
  • 30
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами и домакини,
предстои ни обзавеждане и фирмата ,която ни прави кухнята ни предлага бяла техника за вграждане на Електролукс.Има ли някой да ползва такава и моля за малко менения.
Благодаря предварително! Peace

# 1
  • Мнения: 674
Здравейте мами и домакини,
предстои ни обзавеждане и фирмата ,която ни прави кухнята ни предлага бяла техника за вграждане на Електролукс.Има ли някой да ползва такава и моля за малко менения.
Благодаря предварително! Peace
Много е хубава една от най качественните в света!!
Купувай без да се притесняваш!!! Peace Peace Peace

# 2
  • Мнения: 94
незнам,електролукса в момента се прави в китай и не го почитам особено.Има промоции на Горение,които наистина са си много добри-като качество де.Малко са по-скъпички ама пък за това са си качествени.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
не знам,електролукса в момента се прави в Китай и не го почитам особено.Има промоции на Горение,които наистина са си много добри-като качество де.Малко са по-скъпички ама пък за това са си качествени.


Gorenie i Electrolux са на една цена.Проверила съм.Проблема е че ако взема Горение трябва да го купя или избера поне(най добре е да го купя)и после да го вграждат.И да правят Бар плота съобразени с тях

# 4
  • Мнения: 94
Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми

# 5
  • Мнения: 3 499
Много съм доволна от Електролукс. Имаме пералня и микровълнова. Никакви проблеми, безотказно работят. Живот и здраве и хладилник като си купим пак ще е на същата фирма. Супер е. Имаме близък в Техномаркет, който каза, че на Електролукс няма върнати продукти /с дефекти или по други причини/.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми


Да С електролукс,нарди и фабер.По принцип не е проблем да си закупим горение сами.Питала съм.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Позната си купи чисто нова печка Горение. На 10тия ден се пукна стъклото. Не пожелаха дай го сменят, тя алармира Защита на потребителите, незнам края на сагата, но каква ще е тази гаранция, щом не ти покрива подобо нещо?!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Имаме пералня и сушилня Електролукс. Доволна съм.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Имаме пералня и сушилня Електролукс. Доволна съм.

И аз също! При това много!

# 10
  • Мнения: 94
В гаранциите на всички марки и уреди пише,че не подлежат на гаранционен сервиз всички стъклени и отделящи се части,така че стъклото просто не влиза в гаранцията.тя покрива само възникнали фабрични дефекти.

# 11
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Електролукс купиха АЕГ, така, че за този клас са страхотни и качествени продукти. Аз си купих пералня Електролукс и съм много доволна, разпитах и мои познати с такива уреди, преди да се реша да купя, които също са доволни. А и консултантите в магазините доста горещо ни препоръчаха тази марка, така, че успяха да ме убедят.

# 12
  • Мнения: 2 381
Пералнята ми е "Електролукс" и засега нямам никакви забележки.

# 13
  • Мнения: 1 313
Нашите уреди са Електролукс - хладилник, фурна, котлони, микровълнова и миялна машина. Много съм доволна от тях, но са само на година и няколко месеца още. Надявам се и за напред да нямам проблеми.

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Позната си купи чисто нова печка Горение. На 10тия ден се пукна стъклото. Не пожелаха дай го сменят, тя алармира Защита на потребителите, незнам края на сагата, но каква ще е тази гаранция, щом не ти покрива подобо нещо?!

Никой не покрива такова нещо. То4но това ми се слу4и с пе4ка Индезит.
Нямам добро мнение за Електролукса, откакто наши познати трябваше да си купят нова съдомиялна, заради това, 4е не можаха да им доставят програматор за Електролукса, който изгоря малко след като изте4е гаранцията.
Но ли4ни контакти с тази марка нямам. Тук във форума доста я хвалят.

Общи условия

Активация на акаунт