В тия жеги носите ли.....

  • 7 862
  • 212
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
сутиен? bombs
Мен много ме дразни и се старая да обличам рокли и потници, които могат да се носят без.
Естествено има дрехи, които не позволяват и тогава слагам,ама пада едно подръпване, наместване и т.н.
При вас как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Остава само с моя бюст и без сутиен да се понеса Crazy Тези експерименти само вкъщи

# 2
  • Мнения: 7 723
Винаги нося  Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Нося постоянно. Налага ми се. Ако имах бюст като за без сутиен, не само лятото, ами никога нямаше да сложа Naughty Е, освен като предлюдия към нещо... FlutterНооо....мечтииии ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 794
Нося, дори вкъщи, така съм се срастнала с него, че все едно нещо ми го няма, като го сваля.

# 5
  • Мнения: 1 243
Нося! Почти винаги! Mr. Green Само вкъщи го свалям. Някакси със сутиен дрехата стои по-добре,..то зависи от бюста де, ако е перфектен и стегнат - няма как да е лошо!

# 6
  • Мнения: 2 241
Ох, де да можех да си го позволя при тези размери..... сигурно от 25 години не съм излизала без сутиен. Вкъщи си позволявам, но навън няма как. Sad

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Когато излизам задължително. В къщи пропускам да слагам в това време.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
нося винаги навън...вкъщи с кеф го мятам Wink

# 9
  • Мнения: 1 919
Слагам сутиен само, когато се налага.

# 10
  • Мнения: 393
Навън винаги със, в къщи веднага след като се прибера го махам, а без и на морето, ама в офиса без няма как....

# 11
  • Мнения: 1 669
Рядко ми се случва да ходя без сутиен, но сега в жегите си позволявам да го махам вкъщи...

# 12
  • Мнения: 2 575
Разбира се, че да! Навън винаги, харесвам се с красив сутиен, подходящ за облеклото!
А вкъщи никога - обличам разни ластични потничета или роклички, така че да не чувствам съвсем без нищо.... Mr. Green

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ама в офиса без няма как....


Е разрира се Naughty
няма как да полагаме цици на бюрото и колегите да немогат да си вършат работата после Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 631
ама в офиса без няма как....


Е разрира се Naughty
няма как да полагаме цици на бюрото и колегите да немогат да си вършат работата после Mr. Green

Ам то и с хубав бюст в сутиен, с голямо деколте - пак не могат да си вършат работата  Joy
Нося почти винаги, само като си лягам съм без и понякога в къщи не слагам...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт