пълнеене след раждане

  • 1 144
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
 С раждането оставих в болницата всички качени килца до едно и корема ми се прибра напълно още там.   Изглеждах по- слаба от преди забременяването. Обаче след първия месец почнах да качвам и това хич не ми харесва. При първото ми раждане пак стана така и тогава си мислех, че е свързано с кърменето, обаче явно не е. Имате ли идея от какво може да е?

# 1
  • Мнения: 4 496
Хормони,намалено движение,повечко калории...Може и да е от задържане на вода .... newsm78

# 2
  • Мнения: 984
Може и да е от задържане на вода .... newsm78
При мен беше така, но премина след двеветия месец от раждането. Сега съм си на същите килограми от преди бременността.

# 3
  • Мнения: 2 401
И аз имам същото предположение (задържането на вода).  Чувствам се някак подута.  Какво да мога да направя по въпроса?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не е лошо да се консултираш и с ендокринолог все пак  newsm78, за щитовидната жлеза по - конкретно  Hug .

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
И при мен е същото, а тъжното е, че моята е вече на 3. Правих на три пъти диети, свалям по около 5 килограма, но по някое време не издържам на това темпо, че работата ми не ми позволява много гладуване. Мисля, че проблемът е малкото движение и намаляла обмяна на веществата. Sad

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Качвах до 3я месец след раждането/3кг/,но след седмия нямаше и следа от тях.

# 7
  • Мнения: 4 406
може и от стрес да е. и аз качвах след раждането, но защото се тъпчех уж да имам повече кърма...

# 8
  • Мнения: 4 496
Ако ядеш солено,организма задържа вода,но може и да е от нещо друго. newsm78Да не би да ядеш повече,за да имаш кърма?Или за да е по-хранителна?!По едно яйце на ден си хапвах и нямах проблем. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт