Търся изолираща постелка

  • 1 003
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Става въпрос не за отделно парче с размери 2 х 3 педи, каквито масово срещам, а за цял чаршаф или калъф, с който може да се обвие цялото легло. Виждали ли сте някъде, какви са размерите и на какви цени?
Простете, ако подобна тема е пускана. Не проверих с търсачката.

# 1
  • Мнения: 5 228
Преди време купих от Малечко. Стандартен размер за детски креват, с ластици отдолу за закрепване. Не помня колко струваше.

# 2
  • Мнения: 115
аз купих моето от магазин От А до Я в Люлин, вярно че беше преди време, но сигурно имат (мисля че поддържат постоянен асортимент)

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
дам по детските магазини има - протектори за матрак се - правят се в стандартните големини - 120/60 и 140/70 с ластици от страни са, като хавлиени отдолу гумирани или нещо такова....потърси и в магазините за чаршафи може да има.
Иначе аз съм виждала в един магазин в борово, но така и се отказах от тази покупка, а и не съжалявам - не ми е била нужна за толкова време. по около 20-25 лв бяха.

# 4
И аз обмислям дали си заслужава покупката на протектор.Питах на едно място в Б-с - струваше 23 лева.Като за начало реших да пробвам с еднокротните чаршафи - но резултата беше потресаващ - малкия изхвърлил всичко от кошарата и се напишкал на възглавницата  Joy   ooooh! и  матрака ,явно шумоленето на найлона го е дразнило или му е било горещо  ooooh!

# 5
  • Мнения: 5 228
И аз обмислям дали си заслужава покупката на протектор....

Според мен си заслужава. Купих ги преди да се роди дъщеря ми и първоначално нямаше инкакъв смисъл от тях. Обаче откакто е без памперс вършат много добра работа, защото понякога през нощта се напишква.

# 6
  • Мнения: 17 402
Заслужава си, дори и когато са бебета- ако памперсът пропусне пак се мокри и цапа матрака. Нашият е на Вис Виталис.

# 7
  • Мнения: 3 550
А дали се правят и за стандартни легла? Хлапето на около година и половина категорично отказа да спи в детското креватче.
Или пък дали тези от 1,40 м могат да се разтегнат докъм 1,80 примерно?

# 8
  • София
  • Мнения: 659
Аз протектор си поръчах от Happy dreams и съм доволна. Захваща се с ластици за четирите ъгъла на матрака и не мърда. Отгоре е хавлиен, а отдолу гума, като тази на лигавниците и не шуми. За размер 140/70 цената е 24лв, а за 82/190 е 27 или 28лв. Прави се по поръчка и е готово за 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт