за Стив Ъруин ?

  • 2 818
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Преди малко ми казаха, че по планет-а са давали кадри от последния филм на Стив - фаталната среща със ската. Вярно ли е? Мислех, чи никога няма да го пуснат...  Sad

# 1
  • Мнения: 4 806
не знам, не съм го гледала
защо да не го пуснат?
отскоро са се засилили да пускат много от неговите филми

редно е да го пуснат - това бе делото на живота му
никога не съм харесвала темите на неговите филми - трудно ми е да изпитам симпатия към "красавицата - гърмяща змея" или "прекрасния крокодил". Но отношението му към това, което прави е достойно за уважение.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Преди малко ми казаха, че по планет-а са давали кадри от последния филм на Стив - фаталната среща със ската. Вярно ли е? Мислех, чи никога няма да го пуснат...  Sad

Незнам дали наистина са давали, но на мен би ми било интересно да го видя......Иначе жалко за човека, всичките му филми са ми интересни, възхищавам се на обожанието му към животни, които плашат повечето хора

# 3
  • Мнения: 2 401
Ами когато това се случи шефа на тв и жената на Стив се бяха разбрали, че този филм никога няма да бъде пуснат.

# 4
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 798

защо да не го пуснат?


 

Mи...най-малкото...да не гледат децата му кадрите как баща им бива убит.
И на мен ще ми е гадно да го видя.

# 5
  • Мнения: 389
Не вярвам, че по Animal Planet биха пуснали кадри със смъртта на човек, пък бил той и Стив Ъруин. Това не са нашите умници, които в 8 часа вечерта пуснаха кадрите с войника в Чечня, заклан като агне.

Иначе сутрин му дават филмите и ми харесват. Е, малко е прекалено когато нарича акулата "красивото ми момиче" и австралийския му акцент дразни, но му личи, че е бил душа човек и е обичал животните.

П.П. Детето на Стив е още бебе, но е разбираемо защо жена му би имала против.

RS, не се обиждай, но намирам за извратено желанието ти да видиш как умира човек по телевизията.

# 6
  • Мнения: 4 806
еееее, не претендирам да съм в ред, ама чак пък да искам да гледам кадрите на загиването му не желая да са включени във филма.

просто си задавам въпроса: ако очаквате, че това се иска от авторката или от мен, какво очаквате от хората около вас?  Shocked 



# 7
  • Мнения: 389
Темата е безпредметна. По всяка вероятност кадрите отпреди инцидента изобщо не са обработвани, а директно са предадени на семейството му.

Ако ви се гледа неговата работа - излъчва се.
Ако ви се гледат филми на морска тематика - също има.
Или въпроса е да се види мястото, където е загинал Стив? Пак е извратено.

# 8
  • Мнения: 2 401
А защо извращаваш темата??

# 9
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 798
П.П. Детето на Стив е още бебе, но е разбираемо защо жена му би имала против.


Децата са две. Момченцето е на около 2 години, да, но момиченцето е на 9... смятам че е достатъчно голяма за да разбира всичко...

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=%D0%A1%D1%82%D … D1%83%D0%B8%D0%BD

търси тук

# 11
  • Мнения: 2 401
Ех мамка му, не пуснах питането, защото искам да гледам въпросния филм.  Исках да знам дали телевизията, ще се съобрази все пак с желанието на семейството или и за тях това е средство за ...еди какво си, да не се отклонявам.

# 12
  • Мнения: 389
Не ми е било цел да разваля темата, но се случват недоразумения и да получиш отговори, които не ти харесват. Плюс това не обвинявам конкретно теб в каквото и да е. Само казвам, че при толкова филми на Стив е нездрав интерес някой да иска да види точно този. Мир?

Моето мнение го дадох:

Темата е безпредметна. По всяка вероятност кадрите отпреди инцидента изобщо не са обработвани, а директно са предадени на семейството му.

Не вярвам, че по Animal Planet биха пуснали кадри със смъртта на човек...

Достатъчно са популярни Animal Planet. А подобна постъпка би била изключително грозна.

# 13
  • Мнения: 274
Не искам да гледам как умира, но искам да видя защо е умрял! Той е отишъл там с определена цел, да снима нещо или някой! За тази си цел е умрял и смятам, че заслужава да се покаже, за да не остане безсмислена смъртта му! Ако съпругата му не желае да се излъчи филма, то има право да се уважи желанието и! А за децата има две - Бинди Сю, момиченце и момченце, което незнам как се казва, то е бебе, а Бинди вече е десетина годишна май. Със сигурност разбира! Харесвам филмите му и отношението към животните, аз също харесвам змии и крокодили! Абе възхищавам се на всички животни, харесват ми! Гледам всичките му филми когато мога, бих гледала и части от последния! Синът ми спира на едно място да гледа когато дават негов филм.

# 14
  • Мнения: 1 273
Едва ли Animal Planet, ще си позволи да пусне точно тези кадри, без съгласието на роднините. Може би, съпругата му се е съгласила, знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт