Луксозен детски клуб?

  • 35 170
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Мили мами, от много време търся и не мога да намеря някой наистина луксозен (думата е кофти, но незнам как по- точно да опиша) детски клуб. Ще съм ви страшно благодарна, ако можете да ми препоръчате такова място. Повечето са сносни, но не са точно това, което търся. Не ме интересува цената или къде из София се намира, а просто да е наистина най- доброто- чисто, да си личи, че е правено с вкус и не са щадени средства, както и да има подбран и добър персонал.

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 978
Ей в този ми хареса. Скоро бяхме там на РД.
http://www.prikazka.net

Не знам цените, но е чистичко и момичетата са приятни.
Има виртуална разходка, разгледай я.

Приятно изкарване  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 089
ааа, този го знам. веднъж бях там и ми хареса. рд на петра по план ще е там  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Juliland - ул. Краище, бл. 29, до пазара Иван Вазов, 852 49 52, 888098003

Относително нов е и за съжаление няма сайт. Залата за игра е доста по-голяма и "по-богата" от тези на повечето детски клубове. Струва ми се, че е наистена луксозен и "лъскав" Wink  Имай предвид, че не работи през август и от сега се правят резервации за септември. Малко по-скъп е /12 лв/дете за 2 часа престой + детско меню/.

# 4
  • Мнения: 2 401
Има ли изискване за мин. брой деца? Бебешки ли е?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
минзухар, ако питаш за Juliland, когато резервирах не ми казаха да има изискване за мин. брой деца. Залата за игра е доста голяма и има подходящи игрушки за всички възрасти, но все пак ми се вижда по-подходящ за по-големи деца.

# 6
  • София
  • Мнения: 676
Покрепям за "Приказка без край"  Hug Hug. Сравнитрелно новичък, от Септември 2006г. Имат доста играчки и залите са големи(детския кът и за родителите). Цените са прилични,напри. колата е 0,80лв. Наема за 2 часа е 5лв. на детенце за парти. Хубаво е, че не те задължават за детско меню. Работят със сладкарници "Лагуна" и "100гр. сладки". Също ми хареса и кетъринга  Peace.
Бих препоръчала и "Двете феи", http://www.dvetefei.com/ .

# 7
  • Мнения: 2 401
минзухар, ако питаш за Juliland, когато резервирах не ми казаха да има изискване за мин. брой деца. Залата за игра е доста голяма и има подходящи игрушки за всички възрасти, но все пак ми се вижда по-подходящ за по-големи деца.

Да, за него питах и имах предвид 6 годишното си хлапе. Става ли?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Минзухар, не съм била там на РД. Чух за клуба от Додо, която го хвалеше и понеже е много близо до нас отидох да го видя. Определено ми хареса и мисля, че е подходящ /моята става на 7 г. през септември и заради бебето исках да празнуваме близо до нас/. Може би частта за родителите не ми хареса особено - на фона на залата за игра ми се видя доста малка и обстановката е като в бар.

# 9
  • Мнения: 1 541
Момичета, благодаря ви за предложенията до сега. Ще отида на всяка цена да видя и този без сайт-а! Дано да ме грабне и мен  Praynig  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 401
Минзухар, не съм била там на РД. Чух за клуба от Додо, която го хвалеше и понеже е много близо до нас отидох да го видя. Определено ми хареса и мисля, че е подходящ /моята става на 7 г. през септември и заради бебето исках да празнуваме близо до нас/. Може би частта за родителите не ми хареса особено - на фона на залата за игра ми се видя доста малка и обстановката е като в бар.

Аха, сега виждам, че чедата ни (и двете) са на една възраст  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Остава и да сме съседки Wink

# 12

Препоръчвам ви Juliland. Детският кът е просторен с играчки, парзалки, батут и т. н. Бях на едно парти - мнго ми хареса. Има вече сайт - juliland.net

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Препоръчвам ви Juliland. Детският кът е просторен с играчки, парзалки, батут и т. н. Бях на едно парти - мнго ми хареса. Има вече сайт - juliland.net

и се регна само за да ни споделиш за сайта?  Whistling

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

Препоръчвам ви Juliland. Детският кът е просторен с играчки, парзалки, батут и т. н. Бях на едно парти - мнго ми хареса. Има вече сайт - juliland.net
Леле, ама то доста луксозно.....  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт