яслата на 6ти Септември и тази на Христо Белчев

  • 494
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
Зная, че има такава тема, но не ми се отваря, а ние сме приети там и е важно да зная конкретни подробности, мнения и впечатления от двете ясли. Много ви благодаря предварително... интересува ме и какви точно документи трябва да приготвя, както и какви неща е необходимо да занеса на Евата там. По колко лелки и по колко деца са в група, изобщо всичко, което можете да споделите за тези две ясли. Бебка ще е на 1г и 3мес. ходи и почти пишка и ака на гърне. Какви са дневните занимания на дечицата... извинявам се ако съм задала някой смешен въпрос, но това е от липсата на опит и наблюдения...

# 1
  • Мнения: 131
Аз само за ясла 28 , на ул."Христо Белчев" мога да ти напиша,защото две години детето беше там.От миналата есен сме на градина.Та значи трудно начало за около2-3 седмици имахме,а после стана идеален ученик,изкарваше си там приятно.В групата ни бяха 2 мед.сестри и 2 лелки.Детето беше доволно и аз бях им благодарна.Помня,че заниманията бяха според възрастови групи-по-малки и по-големи(музикални,рисуване,апликиране,разговор по картинки,за сезони,работеха с пластелин).Директорката и тя е свястна - интересува се от всяко дете дали има някакви проблеми,децата я обичаха.Ние пак си минаваме от време на време да ги видим.

# 2
  • София
  • Мнения: 277
много благодаря... и аз с такива жпе4атления останах от директорката...ох много ме е страх от този адаптивен период, но няма как...

# 3
  • София
  • Мнения: 277
а някой да ми разкаже нещо за 6ти септември?

Общи условия

Активация на акаунт