Бременност и кърмене, някой с опит?

  • 700
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Момичета, имам нужда от съвет.
Кърмя вече 11 месеца, без прекъсване, имам съмнения, че може да съм бременна( имах зацапване точно когато би трябвало да е имплантацията, болки в кръста и корема ниско долу, гадене, макар и не така усилено като при първите две бременности, но гърдите ми не са чувствителни като преди, може би защото кърмя, главоболие, постоянно съм уморена, усещам като че ли самата матка леко подута и болезнена, така ми беше и с първите бременности) . Честно казано не знам да се надявам ли да съм бременна или не, ако съм няма да го върнем  Laughing Laughing, но малко ми е странно още и се чудя как бих реагирала на едната и другата новина.
За тест ми е рано, на видеозон не се вижда нищо конкретно, освен леко удебеляване, но то може да е от предстоящия цикъл разбира се, но лекарката ми ми развива такива фантасмагории( кара ме да пия хапчета да ми дойде), та исках да попитам ако някой е имал опит със забременяване по време на кърмене дали има някаква разлика в симптомите в сравнение с тези, когато не кърмиш? Ако споделите при вас как е било ще съм много благодарна.
 Питам най-вече защото по симптоматиката е трудно да се съди дали съм или не съм, тъй като е още рано и тези симптоми може да се дължат на ПМС или просто на други причини. Пропуснах да спомена, че тук за кръвен тест ще чакам поне една седмица, когато реално мога да си направя и обикновен.

Благодаря на всички, споделили опит!


# 1
  • Мнения: 3 478
Ох, Тандури, аз незнам, но дано се включи Юлчето от Априлските, тя беше така. Ще видя дали ще мога да я издиря и препратя насам. Ин дъ мийн тайм стискам палци за каквото се надяваш. За мен лично е страхотна новина Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 1 896
Няма никаква разлика в симптомите ако кърмиш и ако не. Това, което описваш, може спокойно да си е бременност, а може и да не е.
А обикновените тестове от аптеката? Те нали хващат от рано?
Да и ако искаш, заповядай в кърмаческия - там сме вече цяла тумба кърмещи и бременни, някои родиха вече.
Хайде до скоро, ще те чета и дано резултатът от теста да е такъв, какъвто го искаш.  Hug

# 3
  • Мнения: 7 091
Ами аз честно казано не знам за какво се надявам, така че каквото и да стане, все ще е добре предполагам Simple Smile Казвам си, нека да стане каквото е най-добре. А за тестовете, на мене и двете бременности ми излизаха отрицателни преди да ми закъснее, така че не очаквам чудеса. Аз не бързам чак толкова много да разбера, но се чудех наистина за симптомите.

Basilisk, аз наминавам в кърмаческия, не съм разбрала обаче, че имало бременни кърмачки. Даже прочетох статиите в библиотеката Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 605
Ани, ПепеляШката от немските мами zабременя докато кърмеШе, може и нея да попитаШ. Ина4е и аz стискам палци zа хубав ресултат  Wink

# 5
  • Мнения: 2 849
Нямам опит по темата ,но се зарадвах и се включвам .Дано резултата е такъв, какъвто искаш .

# 6
  • Мнения: 3 205
Аз не разбрах, че съм бременна, докато не ми закъсня с 4 дни и просто от любопитство не си купих тест - нямах никакви признаци за бременност, нямах и имплантационно кървене. Кърменето също не се промени - т.е. и по това няма как да познаеш. Чувствителността на зърната се появява чак през третия месец, тогава кожата става по-суха.
Съжалявам, не ти помогнах много, но моите бременности са доста бедни откъм признаци на бременност, добре че са тестовете  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 091
Благодаря на всички дето се включиха, аз ги намерих бременните кърмачки в Кърмаческия форум, да видим дали ще се присъединявам към тях или не  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт