Имате ли електрически нож?

  • 7 818
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 211
Намислила съм да си купя електрически нож, но не знам дали ще реже добре. Справя ли се наистина със замразено месо, зеленчуци?
Имате ли, ползвате ли?

# 1
  • София
  • Мнения: 752
Нямам такъв но в някой от хипермаркетите се загледах в един и мъжът ми ме спря, защото бил боклук... Явно както за всички електроуреди сие трябва  по-сериозно да се гледа марката и ред други глупости (но пак нямам представа от къде можеш да разбереш кои са качествени и вършат работа). Не ти помогнах с никаква информация, но реших да ти пиша, защото си купихме машинка за вакумиране (за в кухнята) и никаква работа не върши...пуснахме я само да я пробваме и сега си седи като паметник на културата ...

# 2
  • Мнения: 4 406
имах и не можах да свикна с него. прашасва в мазето

# 3
  • Мнения: 3 211
имах и не можах да свикна с него. прашасва в мазето
как така не можа да свикнеш? сложно ли е?
става въпрос за такъв нож, нали?

# 4
  • Мнения: 1 893
И аз имам, наистина реже замразено месо, че и кокалите(моят е марков). Не го ползвам, но това е защото не готвя  Wink

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Нямам, ама и не мисля да имам  Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
А някой има ли ония другите електрически ножове, на стойка с кръгъл нож, да режат салам на тънко Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 752
А някой има ли ония другите електрически ножове, на стойка с кръгъл нож, да режат салам на тънко Mr. Green

Ние имаме такава (май е предния модел, който се продава в Техномаркет, Технополис и т.н.) Много съм доволна, въпреки че до нас има много хубав месарски магазин, от който си купуваме почти всички мезета нарязани. Доста често се налага в последния момент аз да нарежа нещо, а това хич не ми се отдава с обикновения нож

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Казваш, че си доволна? Тънко ли реже саламите? Горе-долу колко струва? Много ми се иска такъв, и ако цената не е астрономическа ще си взема един.

# 9
  • София
  • Мнения: 752
Казваш, че си доволна? Тънко ли реже саламите? Горе-долу колко струва? Много ми се иска такъв, и ако цената не е астрономическа ще си взема един.
Мисля че струваше около 100лв. а за рязането има степени и можеш да си го настройваш от много тънко до много дебело (регулира се от 0 до 10мм). А за доволна - да и то много защото с него режа кашкавал, луканка, разни филета ...общо взето каквото се сетиш. Даже понякога когато ще ходим на гости на съседите преди да отидем ми връчват да нарежа мезетата и тогава отиваме или ако ще имат повече гости я искат на заем Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Казваш, че си доволна? Тънко ли реже саламите? Горе-долу колко струва? Много ми се иска такъв, и ако цената не е астрономическа ще си взема един.

Има и по евтини варианти - за около 30 - 40 лв съм виждала. Нашият го ползваме и за хляб.

# 11
  • София
  • Мнения: 752
Казваш, че си доволна? Тънко ли реже саламите? Горе-долу колко струва? Много ми се иска такъв, и ако цената не е астрономическа ще си взема един.

Има и по евтини варианти - за около 30 - 40 лв съм виждала. Нашият го ползваме и за хляб.

Със сигурност има и по-ефтини, ние просто си харесахме този като го видяхме, защото е метален целия и много лесно се почиства само със забърсване с кърпа. Иначе съм виждала по-ефтини но пластмасови и това не мога да си представя как се чисти след като нарежа някое мазничко мезе

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Нямам, ама и не мисля да имам  Rolling Eyes
И аз

Общи условия

Активация на акаунт