Препоръчайте ми крем за крака(ходила)

  • 8 054
  • 49
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Летния сезон ходилата ми ставан доста сухи и грапави, но с обикновените кремове (боди милк и боди лосион) за тяло не помагат, някой ако може да сподели за някой по-специализиран продукт.

# 1
  • Мнения: 1 733
Аз ползвам на Орифлейм крем за крака. Много съм доволна. И ходи на педикюр!

# 2
  • Мнения: 485
Аз изпилявам с пиличка ходилата си след всеки душ и тогава мажа с крем-някакъв мазен независимо какъв или пък купувам вазелин от аптеката-с невен ,смрадлика,има различни видове.Като се намажа си лягам за малко да ми попие иначе обувките кофти се пързалят.

# 3
  • Мнения: 351
Еudermol 10 на Талодерма! При редовна употреба резултатите са перфектни!

# 4
  • Мнения: 5 362
На Ейвън козметиката за крака е много хубава Peace
Една позната пък си прави кремче с аспирин.В крем на Дав,мисля че беше,слага стрит аспирин.Казва,че много добре й действал на ходилата,и особено на петите.Имал и избелващ ефект-от аспирина Wink

# 5
  • Мнения: 262
И аз си търся такова кремче , за петички.

Бях видяла няколко разновидности на такова кремче , Здраве пишеше на опаковката , но не вярвам да има нещо общо с популярния крем ЗДРАВЕ.

По аптеките съм ги гледала , и май към него съм се насочила  newsm78

# 6
до преди 2 седмици  имах много голям проблем с петите само дето не се бяха напукали. Една приятелка ми каза едно кремче на Ален мак с екстракт от пелин. Най обикновено малко кремче за 1 лев в бяло-синя тубичка /съжалявам че не мога да го снимам сега/. Точно за 2 седмици при мазане сутрин и вечер на петите в момента са ми като на бебенце Grinning

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз ползвам ва Ейвън някакъв, за интензивна грижа, обаче ми е ужасяващо сутрин и вечер да се мажа.

Та се мажа през 2-3 дни вечер, спя с чорапи, о ужас, и вероятно за това не мога да постигна отличния резултат.

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз ползвам ва Ейвън някакъв, за интензивна грижа, обаче ми е ужасяващо сутрин и вечер да се мажа.

Та се мажа през 2-3 дни вечер, спя с чорапи, о ужас, и вероятно за това не мога да постигна отличния резултат.

Е аз се мажа всяка вечер с тоя на Ейвън и няма никакъв ефект, та и при теб вероятно не е от нередовното мазане.......май трябва да смениме крема  smile3521

# 9
  • София
  • Мнения: 421
Много добра  специализирана серия за крака /за различни проблеми /  http://www.starnailsbg.com/articles.php?ArticleGroupID=20,има ги и в едно магазинче на Птриарха.

# 10
  • Мнения: 27 524
На Ейвън козметиката за крака е много хубава Peace

Подкрепям, и аз нея ползвам и съм много доволна  Peace

# 11
  • Мнения: 4 714
Аз съм много доволна от кремчето за крака " Здраве ", макар да е нелепо евтино.

# 12
  • Мнения: 7 430
Аз съм много доволна от кремчето за крака " Здраве ", макар да е нелепо евтино.

Има специално такова или това е обикновеното здраве

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз подкрепям на Avon кремчетата...страхотни са  Peace

# 14
  • Мнения: 4 714
Има специално, в тубичка е и пише " За крака ", около 1.20 струва. Има аромат на мента и камфор, много освежително и омекотяващо ми действа на стъпалата.

Общи условия

Активация на акаунт