Каква количка при малък асансьор

  • 954
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Здравейте момичета! Grinning Предстои ми избор на количка подходяща за новородено в най-скоро време и едно от най-съществените ми изисквания към нея е да влиза в най-малките асансьори- тези на старите панелки, че хич не ми се мъкне по стълби ooooh! Моля споделете за модели и марки които сте ползвали и влизат в тези асансьори. Ще съм благодарна да кажете също тези, които със сигурност не стават. Бюджета ми е до към 400лв.
Благодаря предварително на отзовалите се  Hug

# 1
  • Мнения: 2 818
Мисля, че повечето влизат, освен ако не са някакви танкове... понякога се налага да се вдигне дръжката само...

# 2
  • Мнения: 497
Ох Тиарка, направо е мъка с тези колички.  ooooh! Аз по-лесно избрах лека кола за семейството ми  Mr. Green ooooh!
Мога само да ти пожелая успех.
Аз се спрях на тази
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/156

Само количката струва 330лв. При моето "проучване" майчетата дадоха доста положителни оценки за този медел на Чико.
Аз след много сравняване предпочетох това пред някои модели на Чиполино, Кангуру..........

Успех при избора  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 391
Джордани G4. Началото на 2006г. си я взех за 315лв. В момента кумата ми я ползва с нейното бебе. Живеем в центъра в стара сграда с малък асансьор и нямаме никакви проблеми с качването.

# 4
  • Мнения: 17 407
Портофино на Кам и Пиума на Неонато са много малки и компактни, подходящи са за новородено.

# 5
  • Мнения: 684
Според мен всяка количка която се сгъва на чадър и има пълно легнало положение и зимно чувалче ще ти свърши работа. Те с апо компактни и влизат в малките асансьори Peace

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Вземи си количка, на която дръжката е подвижна, така като я вдигнеш дължината на самата количка се скъсява. Аз така правех, иначе ми беше невъзможно влизането в асансьора. Нашата количка беше Маг Ингланд с обръщаща се дръжка (супер удобство).

Според мен всяка количка която се сгъва на чадър и има пълно легнало положение и зимно чувалче ще ти свърши работа. Те с апо компактни и влизат в малките асансьори Peace
  Това не е точно така. Имам приятелка, чиято количка се сгъва на чадър, но едвам влиза в нашия малък асансьор. Зависи си от модела.

Общи условия

Активация на акаунт